PDA

View Full Version : قرار دادن صفحات تو هاست

f montazeri
یک شنبه 06 شهریور 1390, 11:11 صبح
سلام بچه ها یک مشکلل بزرگ من دارم
من می خاهم صفحاتم را رو نت بزارم از طریق خود هاست
صفحاتی که به بانک وصل میشه وقتی تو نت می خواهم ببینمشون روشون اجرا که می زنم اینو میزنه :::
این خطا میاد :

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>
Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>
جیکارش کنم ؟؟ باید تو Web.confg چه تغیری انجام بدهم ؟؟
در ضمن اگه بخواهم تغییر بدهم باید همه فولدرام رو از هاست پاک کنم تا بتونم web,config اضافه کنم اگه بخواهم از نرم افزاره cuteftp استفاده کنم که همه فایلام رو ببینم باید جیکار کنم تا فقط اونجا همون web.config اضافه کنم چطوری تو cuteftp اینکارو کنم .کمک کنید.

Pascal
یک شنبه 06 شهریور 1390, 11:23 صبح
در فایل Web.config قسمت customErrors mode="RemoteOnly" را به customErrors mode="off تغییر دهید تا بتوانید مشکل را پیدا کنید.
اگر فقط مشکل در فایل Web.config باشد ، خیر . نیاز نیست فایل ها را پاک کنید

f montazeri
یک شنبه 06 شهریور 1390, 11:44 صبح
من اینکارو کردم حل شد ولی به بانک خطا میده می گه نمیتونه بانکو بخونه
می خواهم با Sql2005 ارتباط برقرار کنم نمیشه مشکلش چی هست ؟؟ بخاطر 2005 هست با 2008 درست میشه؟

raziee
یک شنبه 06 شهریور 1390, 12:36 عصر
برادر/خواهر من اکثر دوستان وقتی سایت رو آپ میکنن یه تاپیک میزنند که سایت من بالا نماید.
و 90 درصد از اون ها مشکل ارتباط با بانک رو دارند.
معمولا Connection String مشکل داره.

یاد بگیرید وقتی به مشکلی بر میخورید ابتدا جستجو کنید. برای این کار وقت بگذارید و تاپیک های مربوطه رو مطالعه کنید. اگر جوابتون رو پیدا نکردید(که در این مورد خاص حتما پیدا می کنید) تاپیک بزنید.
وقتی هم که تاپیک جدیدی ایجاد میکنید سوال خودتون رو کامل بیان کنید.
مثلا در مورد شما:
بگید با چه نسخه ای از دیتابیس کار کردید؟
هاست فعلی با چه نسخه ای هست؟
تکنولوژی استفاده شده چیه؟
آیا از بیرون از برنامه میتونید به دیتابیس Connect بشید یا نه.
Connection String رو قرار بدید(البته یادتون باشه UserName و Password رو عوض کنید و مثل بعضی از دوستان همون رو کپی نکنید.
اینجوری سریعتر به جواب خواهید رسید.