PDA

View Full Version : مبتدی: insert کردن مقادیر به دیتابیس

sinamosavi
یک شنبه 06 شهریور 1390, 12:50 عصر
سلام
من دارم یه اسکریپت برای Petition آنلاین می نویسم ولی توی insert اطلاعاتم که از فرم وارد میشه به mysql مشکل دارم.
این کد من برای insert اطلاعات به دیتابیسه:
mysql_query("INSERT INTO `query`.`infromation` (`counter`, `persian`, `english`) VALUES (\'3\', '$persian', '$english');",$dbconn);

مطمئنم که مقادیر متغیر ها مشکل نداره، هیچ چیز دیگه به جز متغیر ها هم اشکال نداره. چون من اون متغیر هارو با مقادیر استاتیک جایگزین کردم و درست شد.
حالا ممنون میشم بگید چه مشکلی داره کدهام که کار نمی کنه.
با تشکر

mamali-mohammad
یک شنبه 06 شهریور 1390, 13:18 عصر
infromation اشتباه نوشتی از نظر لغوی
information صحیح هست
شاید مشکل از همینه
چک کن توی دیتابیس

sinamosavi
یک شنبه 06 شهریور 1390, 14:41 عصر
infromation اشتباه نوشتی از نظر لغوی
information صحیح هست
شاید مشکل از همینه
چک کن توی دیتابیس

نه متاسفانه مشکل از اون نیست چون حتی من برای اطمینان کوئری های phpmyadmin رو کپی کردم و اشتباه تایپی توی db هم هست.

amin1softco
یک شنبه 06 شهریور 1390, 15:30 عصر
شاید فیلد `counter` از نوع auto increment تعریف شده باشه پس نباید براش مقدار مشخص کنی
آیا این اینسرت در phpmyadmin درست کار میده؟!

sinamosavi
یک شنبه 06 شهریور 1390, 15:40 عصر
شاید فیلد `counter` از نوع auto increment تعریف شده باشه پس نباید براش مقدار مشخص کنی
آیا این اینسرت در phpmyadmin درست کار میده؟!
این اینسرت کار می کنه اگر به جای اون دو تا متغیر یه مقدار استاتیک براش تعریف کنم
counter هم نه auto increment تعریف نکردمش

amin1softco
یک شنبه 06 شهریور 1390, 16:05 عصر
این کد رو تست کن ؟

$dbconn = mysql_connect($dbhost,$dbuser,$dbpass) or die ("Could not connect"); //connect to db
mysql_select_db ("query") or die ("DB select failed"); //select db
mysql_query("INSERT INTO infromation (`counter`, `persian`, `english`) VALUES (3, '$persian', '$english');",$dbconn);

sinamosavi
یک شنبه 06 شهریور 1390, 16:51 عصر
این کد رو تست کن ؟

$dbconn = mysql_connect($dbhost,$dbuser,$dbpass) or die ("Could not connect"); //connect to db
mysql_select_db ("query") or die ("DB select failed"); //select db
mysql_query("INSERT INTO infromation (`counter`, `persian`, `english`) VALUES (3, '$persian', '$english');",$dbconn);

آقا دستت درد نکنه درست شد.