PDA

View Full Version : مشکل با اجرای برنامه ها !!

shahzadeh_jadid
یک شنبه 06 شهریور 1390, 17:42 عصر
سلام
جدیدا دارم با زبون #c برنامه مینویسم ولی یه مشکلی برخوردم
هر برنامه ای که مینویسم کدها رو تو خودش ذخیره میکنه حتی وقتی سورس کدهای یه شی رو پاک میکنم موقع اجرا کدهایی رو که قبلا نوشته بودم کامپایل میکنه!!
تو vb یا c همچین چیزی ندیده بودم
میخواستم بدونم برنامه نویسی #c اینطوریه یا مشکل از برنامه منه؟:افسرده:

navidkhalilian
یک شنبه 06 شهریور 1390, 19:42 عصر
سلام دوست عزیز یکبار پروژه را Rebuild کنید.(از منوی Build)موفق باشید

shahzadeh_jadid
یک شنبه 06 شهریور 1390, 23:10 عصر
ممنون
این کار واسه چیه؟ (منظورم rebuild solution )
همیشه لازمه اینکارو انجام بدم؟
اگه نخوام اینجوری باشه چی؟

navidkhalilian
دوشنبه 07 شهریور 1390, 06:12 صبح
سلام دوست عزیز.
انجام این کار همیشه واجب نیست فقط مواقعی لازمه که کسی مثل شما مشکل پیدا کنه.اینکار پروژه را از اول کامل Compile می کنه.موفق باشید

shahzadeh_jadid
دوشنبه 07 شهریور 1390, 13:13 عصر
اره درسته
ولی مشکل من همیشگیه
وقتی کدهای یه شی مث button رو پاک میکنم باید حتما پروژه رو rebuild کنم

navidkhalilian
سه شنبه 08 شهریور 1390, 06:50 صبح
اره درسته
ولی مشکل من همیشگیه
وقتی کدهای یه شی مث button رو پاک میکنم باید حتما پروژه رو rebuild کنم

دوست عزیز احتمالاً سیستم شما مشکلی داره.در حالت طبیعی نباید اینطور باشه.

shocraneh
سه شنبه 08 شهریور 1390, 16:50 عصر
احتمالا شما خطوط مربوط به ایونت رو هم پاک می کنید. روی دکمه واستید تو قسمت event (عکس صاعقه داره) گزینه clickروپیدا کن. وقتی یه رویدادی ایجاد میشه در formDesignerمربوط به اون فرم یه سری خطوط اضافه میشه، که می تونی ببینید.اگه شما کل event رو پاک کنید باید این خطوط هم پاک بشن.که در حالت عادی بعد کامپایل پیغام خطا میده و می تونی پاکشون کنی.من فکر میکنم شما داری کامپوننت ها رو کپی و پیست می کنی !خوب ایرادی نداره و لیست ایونت هاتو نگاه کن و کد مربوطه رو به کامپوننتت معرفی کن

shahzadeh_jadid
سه شنبه 08 شهریور 1390, 18:20 عصر
احتمالا شما خطوط مربوط به ایونت رو هم پاک می کنید. روی دکمه واستید تو قسمت event (عکس صاعقه داره) گزینه clickروپیدا کن. وقتی یه رویدادی ایجاد میشه در formDesignerمربوط به اون فرم یه سری خطوط اضافه میشه، که می تونی ببینید.اگه شما کل event رو پاک کنید باید این خطوط هم پاک بشن.که در حالت عادی بعد کامپایل پیغام خطا میده و می تونی پاکشون کنی.من فکر میکنم شما داری کامپوننت ها رو کپی و پیست می کنی !خوب ایرادی نداره و لیست ایونت هاتو نگاه کن و کد مربوطه رو به کامپوننتت معرفی کن
من فقط کدنویسی میکنم
کدنویسی رویدادها رو چک کردم ولی...
با navidkhalilian (http://barnamenevis.org/member.php?97030-navidkhalilian) موافقم
بنظرم یا نرم افزار بد نصب شده یا مشکل از سیستممه
ممنونم ،فقط خواستم مطمئم شم از خصوصیات زبان نیستش