PDA

View Full Version : سوال: کتاب های استاد مقسمی

bahar1370
یک شنبه 06 شهریور 1390, 18:19 عصر
سلام دوستان کتاب های آقای مقسمی رو تا چه حد پیشنهاد می کنید؟ برای درس و کنکور؟؟؟؟؟؟
به عنوان مرجع برای درس کلاسی و منبع کنکور می شه استفاده کرد ممنون

nadi_1368
یک شنبه 06 شهریور 1390, 18:24 عصر
سلام دوست عزیز
کلا واسه کنکور نمیشه به یک منبع اکتفا کرد
اما من بیشتر کتابای استاد مقسمی واسه کنکور کارشناسی نا پیوسته خواندم واقعا عالی بودن
من که نظرم مثبت

bahar1370
یک شنبه 06 شهریور 1390, 21:24 عصر
واسه امسال خونیدید؟؟؟؟ رتبتون خوب شد؟؟؟؟

Salar Ashgi
یک شنبه 06 شهریور 1390, 21:59 عصر
همانطور که دوستمون هم گفتند و البته خودتون هم میدونید به یک کتاب نمیشه اکتفا کرد و بنظرمن
شاید بهترین و معقول ترین راه قبولی در کنکور ارشد رشته کامپیوتر ، متکی بودن به کتابهای رفرنس خارجی است !!!
مثلا کتاب سیستم عامل سیلبرشاتز بنظرم خیلی بهتر از درس مقسمی است و باقی کتاب مقسمی هم تست های کنکوره دیگه .

موفق باشید ./

nadi_1368
یک شنبه 06 شهریور 1390, 22:29 عصر
من 2 سال پیش خوندم.واسه کاردانی به کارشناسی
اره نسبتا خوب شد
اما بازم میگم فقط مقسمی نخوندم
اما کتاب های مدار منطقی و ساختمان داده هاش حرف ندارن

mammad_asir
دوشنبه 07 شهریور 1390, 14:17 عصر
سلام دوست عزیز اگه برای کنکور ناپیوسته میخوای کتابهاش حرف ندارند و با خوندن فقط همین کتاب ها اگر کامل یاد بگیری بهترین رتبه رو میاری ولی فقط سال 88 که ما کنکور دادین اینطوری بود که درس سیستم عامل بیشتر از کتاب آقای فهیمی میاومد(کنکور دولتی) و فقط برای این درس کتاب آقای فهیمی رو خوندم و اشتباه دیگری که کردم این بود که برای درس ذخیره کتاب آقای رانگرهی و مقسمی رو با هم خوندم در ص.صورتی که کتاب آقای مقسممی واقعا ب نظیره و من در ابتدای خوندن برای کنکور گیج بودم که کتاب منبع بخونم یا نه ولی بعد از یکی دو ماه از خوندن کتاب های مقسسمی به این نتیجه رسیدم که این کتاب ها عالی هستند و واقعا تک هستند البته رتبه کنکور ناچیوسته من 650 شد که ریاضی رو صفر زدم و زبان هم منفی 10 زدم و چند تا از سیستم و ساختمان را اشتباهی زدم .
در مورد ارشد که من هم میخوام تازه سال بعد بخونم اطلاعاتم مثل کنکور ناپیوسته کامل نیست و در حرفام اون اطمینانی که در کنکور ناپیوسته بود نیست مطمعنا از بعضی ار دروس مثل الگوریتم و ساختمان و سیستم در بعضی از قسمت ها کتاب مرجع برای تمرین بیشتر لازمه و لای در درسهایی مثل پایگاه داده من فقط با خوندن کتا مقسمی اکثر تست های ارشد رو میزدم و بقیه رو هم با یک مرور میزدم چون تست های این درس راحته پیشنهاد میکنم در درس های مشترک به کتاب مقسمی درب کنار یک کتاب مرجع برای مطالعه بیشتر عتدت کن چون من با کتاب های مقسمی عادت کردم و خیلی راحت میتونم بخونمش و مثلا کتاب پوران که دستمه احساس میکنم گیجم و این بستگی به راحتی شما با کتاب داره
موفق باشید

sarafirouzi
دوشنبه 07 شهریور 1390, 18:14 عصر
سلام
بعضی از کتاباش پیشنهاد شده
مداروساختمان داده وپایگاه داده رو مقسمی بگیر گسسته و.محاسبات عددی ومعماری رو پوران
زبان وسیستم عامل وآمارکتابای پارسه پیشنهاد شده ریاضی مهندسی و امار مدرسان شریف
اینایی که گفتم روخودم هم خریدم ودارم میخونم کتابای رفرنسم باید خونده شه
با مشورت دوستانی که امسال وسال های قبل رتبه خوبی آوردن فهمیدم
دیگه بقیه اش با خودته
موفق باشی

programer-ir
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 11:12 صبح
در کل کتاب های خوبی مقسمی در اختیارتون قرار میده که هم برای درس کلاسی استفاده می شه و هم کنکوری...................................... .....

bahar1370
شنبه 19 شهریور 1390, 23:48 عصر
فکر می کنم برای کنکور که عالی باشه و برای درس هم متوسط . فقط این نتیجه رو می شه از حرف های کاربران گرفت

barman2006
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391, 18:37 عصر
سلام سارا خانم
منابعی که خوندید به طور دقیق بگید لطفا و آیا از امتحانی که دادید راضی هستید؟