PDA

View Full Version : سوال: خطای Server Error in '/' Application.

zareei_ta
دوشنبه 07 شهریور 1390, 14:41 عصر
خطای زیر هنگامی که در کامپیوتر خود اجرا می کنم به وجود نمیاد اما زمانی که در هاست اپلود می کنم پیش میاد. مقدار CustomeErrors برابر false قرار دادم اما حل نشد
Server Error in '/' Application.
To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

Saman Hashemi
دوشنبه 07 شهریور 1390, 14:52 عصر
مقدار CustomeErrors برابر false قرار دادم اما حل نشد
اين قسمت بايد فعال كني و خاصيت Mode برابر Off قرار بدي تا مشخص بشه ارور از چيه...!
ديتابيس روي sql server هاست قرار دادي؟كانكشن بانك تنظيم كردي؟

zareei_ta
دوشنبه 07 شهریور 1390, 15:11 عصر
بله ممنون قرار داده بودم ولی فعال نبود و کامنت بود .حالا ای خطا را میده
Unverifiable code failed policy check. (Exception from HRESULT: 0x80131402

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.IO.FileLoadException: Unverifiable code failed policy check. (Exception from HRESULT: 0x80131402)
این یعنی چی؟

zareei_ta
سه شنبه 08 شهریور 1390, 09:00 صبح
کسی نمیدونه این خطا چه موقع اتفاق می افته
Unverifiable code failed policy check. (Exception from HRESULT: 0x80131402)

milade
سه شنبه 08 شهریور 1390, 09:51 صبح
عزیز اطلاعات بیشتری قرار بدید .
با 1 خط خطا که اینجا نمیتونه کسی بهتون کمکی کنه .
میتونید سورس اون صفحه رو که احساس میکنید خطا داره از اونجا پرتاب میشه رو قرار بدید .

mghafoori
سه شنبه 08 شهریور 1390, 09:54 صبح
این نشون میده که برنامه شما خطا داره و برای اینکه مشخص بشه خطا از چیه این قسمت رو در web.config قرار بدید

<customErrors mode="Off" defaultRedirect="GenericErrorPage.htm">
<error statusCode="403" redirect="NoAccess.htm"/>
<error statusCode="404" redirect="FileNotFound.htm"/>
</customErrors>

البته فقط اگه همون mode="off" قرار بدید کافیه

zareei_ta
سه شنبه 08 شهریور 1390, 10:22 صبح
از کنترل پنل دات نت استفاده می کنم.وقتی یک صفحه به نام index.htm اپلود می کنم و سایتم را باز میکنم اون صفحه رو نشون میده اما صفحات من از نوعaspx هستند و وقتی در ادامه نام سایت Default.aspx را می نویسم همون خطای بالا را میده

Saman Hashemi
سه شنبه 08 شهریور 1390, 10:29 صبح
شما ورژن دانت روي هاست تنظيم كردي؟صفحه Default.aspx هم به عنوان صفحه پيش فرض قرار بده...!

zareei_ta
سه شنبه 08 شهریور 1390, 11:39 صبح
به asp.net چند تنظیم کنم؟ در ضمن نمیدونم چطور صفحه پیش فرض قرار بدم؟

Saman Hashemi
سه شنبه 08 شهریور 1390, 13:27 عصر
به هر هر ورژني كه طراحي كردي اما اگه فقط ورژن 2 داره بذار روي همون؟كنترل پنلت چيه؟

zareei_ta
شنبه 12 شهریور 1390, 08:47 صبح
من از dotnet panel استفاده می کنم

zareei_ta
شنبه 12 شهریور 1390, 14:06 عصر
دلیل این خطا این است که
1: پروژه VC++ باید توسط clr : safe کامپایل شود. وقتی در کد های خود از Unmanaged کد استفاده کنید با این خطا روبرو میشوید چون باعث میشود که این کد ها اجازه اجرا شدن نداشته باشند.
راه حل : توجه به نکته بالا و عدم استفاده از UnManaged code
2:
این بدین معنی است که application شما همراه با همه کتابخانه های مربوطه که به آن نیاز دارد Deploy نشده است.در DEV environment جستجو کنید و سعی کنید که این dependency ها را تعیین محل کنید.

من در جستجو این سایت موارد بالا را پیدا کردم ولی نمیدونم موارد بالا یعنی چه و باید چکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید

Saman Hashemi
شنبه 12 شهریور 1390, 14:12 عصر
احتمالا شما همه ي فايل پابليش شده سايتتونو منتقل نكرديد...!
يه بار ديگه پابليش كنيد و به فايل هارو به سرور منتقل كنيد...!

zareei_ta
شنبه 12 شهریور 1390, 16:45 عصر
من سایتم را به صورت دیگه پابلیش کردم زمانی که اجرا کردم خطای اینکه مسترپیج لود نشده را داد و دیدم که در هاست صفحات مستر پیج وجود نداره .وقتی که انها را دوباره اپلود کردم خطای زیر را میده
The file '/BaseMasterPage.master' has not been pre-compiled, and cannot be requested.

Saman Hashemi
یک شنبه 13 شهریور 1390, 08:22 صبح
پابليش يه راه داره ديگه Build/Publish
شما به چه صورت پابليش كرديد؟

zareei_ta
یک شنبه 13 شهریور 1390, 09:35 صبح
زمانی که پابلیش می کنیم سه گزینه وجود داره وقتی گزینه اول رو میزدم خطایی که در اوایل بحث گفتم به وجود می اومد ولی وقتی که گزینه دوم را زدم خطای اینکه مسترپیج وجود نداره به وجود اومد .مسترپیج هایی که در سایتم داشتم پابلیش نشده بود ولی در پوشه بین ، dll های مربوط به همه صفحاتم وجود داره. در لوکال امتحان می کنم جواب می گیرم اما وقتب اپلود میکنم مشکل
پیش میاد.در ضمن از پیگیری شما ممنونم.

Saman Hashemi
یک شنبه 13 شهریور 1390, 10:26 صبح
امكانش هست پروژه قرار بدي تست كنم شايد مشكل از VS باشه...!

zareei_ta
یک شنبه 13 شهریور 1390, 13:14 عصر
فایل اول دیتابیس و دوتای بقیه پروژه است که باید داخل یک پوشه کپی کنید.ممکنه بعضی عکس ها را نشون داده نشه چون حجمش زیاد بود پاک کردم

Saman Hashemi
یک شنبه 13 شهریور 1390, 14:17 عصر
دوست عزيز توي يكي از مسترپيج ها يه ارور در مورد يه DLL تاريخ ميداد به جاي اون از PersianCalender خود دات نت استفاده كردم و پابليش كردم از من كه اروري نگرفت ايشالا از شما هم نگيره...!
آدرس سايت پابليش شده (http://s2.picofile.com/file/7131185157/sitePublish.rar.html)

123456789m
یک شنبه 13 شهریور 1390, 15:17 عصر
از سازنده پروژه کمک بگیرید . اون بهتر می تونه کمکتون کنه * MOBIL

zareei_ta
دوشنبه 21 شهریور 1390, 09:45 صبح
با تشکر از اقای هاشمی مشکل از همون dll تاریخ بود .میشه کدی رو که برای تاریخ در این سایت پابلیش شده که قرار داده بودین بزارید.ایا نیاز به اضافه کردن dll خاصی هست یا نه؟

Saman Hashemi
دوشنبه 21 شهریور 1390, 12:14 عصر
نه نيازي به DLL خاصي نيست...!
System.Globalization.PersianCalendar pc = new System.Globalization.PersianCalendar();
string date = pc.GetYear(DateTime.Now).ToString() + "/" + pc.GetMonth(DateTime.Now).ToString().PadLeft(2, '0') + "/" + pc.GetDayOfMonth(DateTime.Now).ToString().PadLeft( 2, '0');