PDA

View Full Version : سلام کسی میدونه redirect header چرا درست کار نمیکنه؟؟؟؟

arashaliz
دوشنبه 07 شهریور 1390, 17:00 عصر
سلام کسی میدونه redirect header تو این کدچرا درست کار نمیکنه؟؟؟؟

74585

mlf_mlv
دوشنبه 07 شهریور 1390, 20:54 عصر
به نظرم با آدرس نسبی کار نمیکنه، باید آدرسی که با http:// شروع یشه بدید بهش

alireza.stack
سه شنبه 08 شهریور 1390, 11:15 صبح
لطفا خطائی را که مشاهده می کنید ذکر کنید تا بلکه بیشتر بتوانیم کمکتان کنیم.

arashaliz
جمعه 11 شهریور 1390, 16:49 عصر
هیچ خطایی نیست فقط کار نمیکنه

mtchabok
شنبه 12 شهریور 1390, 11:48 صبح
عزیزم بهتره که به اینصورت استفاده کنید :

header("Location: ./products.php");

Mehrdad-p70
سه شنبه 15 فروردین 1391, 22:19 عصر
سلام
من کل تاپیک های مربوط به header را خوندم ولی دو چیز را متوجه نشدم:
1- این bom چیه؟ چرا تو فایل های UTF-8 ذخیره میشه؟ چیکار است؟ و چرا به عنوان خروجی حساب میشه که تابع header بهش گیر میده؟

2- چه موقعی به روش <span class="highlight">header</span>("Location: ./products.php"); از تابع header استفاده میشه؟ مگه ما از یه تابع php استفاده نمی کنیم؟! پس وسط کدهای html چیکار می کنه؟!!

MMSHFE
سه شنبه 15 فروردین 1391, 23:26 عصر
1- BOM یا همون Byte Order Mark در سیستم قدیمی UTF-8 برای مشخص کردن اینکه فایل با این کدگذاری ذخیره شده، در ابتدای فایل اضافه میشد ولی در سیستم جدید بهش نیازی نیست و لذا باید فایل رو با کدگذاری UTF-8 without BOM ذخیره کنید چون در غیر اینصورت BOM قبل از محتویات خود فایل و کدهای داخلش برای مرورگر ارسال میشه و درنتیجه نمیشه هدرها رو دیگه تغییر داد.
2- توی سایت برنامه نویس وقتی یک کلمه رو جستجو میکنید، برای مشخص کردن نتایج جستجو اون کلمه هایی که جستجو کردین رو توی یک span با کلاس highlight قرار میده و بخاطر نقص در طراحی vBulletin این کلمات توی کدها هم میخواد Highlight بشه ولی بخاطر ادیتور سایت، بجای اینکه پررنگ بشه، خود کد رو نشون میده وگرنه کد اصلی همینه:
;('header('Location: ./products.php
موفق باشید.

armsoftpc
سه شنبه 15 فروردین 1391, 23:43 عصر
به نام خدا
با سلام
به نظر من کم تر از این تابع برای جابه جایی اتومات بین صفحات استفاده کن، کلا خیلی ارور میده!(یک کاراکتر فاصله در ابتدای کد بگذاری ارور را داده ، همچنین اگر نوع صفحه Utf-8 باشد ، چون این نوع چند کاراکتر در ابتدای فایل وارد می کند ، باعث ارور میشود و دلایل دیگر....)
به نظر من از جاوا اسکریپت برای این کار استفاده کن به صورت زیر:

<?php
function ajs_redirect($path)
{
?>
<script language="JavaScript">
window.location = '<?php echo $path; ?>';
</script>
<?php
}
?>

MMSHFE
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 11:40 صبح
برخلاف شما دوست عزیز، من با استفاده از JS موافق نیستم چون به راحتی قابل غیرفعال شدن هست. استفاده از تگ meta رو بعنوان راه جایگزین مناسب میدونم ولی در کل، خطاهایی که در استفاده از تابع header وجود داره بخاطر نقص در طراحی صفحات هست نه اینکه تابع فوق مشکل داشته باشه. حالا header رو برای جابجایی درنظر نمیگیرین قبول؛ کار با سشن و کوکی و تولید عکس با PHP و تغییر هدرهای دیگر صفحه رو چطور میخواین با JS جایگزین کنید؟ اگه مشکلی در طراحی هست، نباید ازش فرار کنیم و از تابعی که ممکنه بخاطر نقص در طراحی و کدنویسی ما دچار خطا بشه فرار کنیم بلکه باید ایرادهای کدمون رو برطرف کنیم.
موفق باشید.

kartuf
چهارشنبه 16 فروردین 1391, 23:59 عصر
ob_start();
این تابع رو به ابتدای کد هاتون اضافه کنید باید مشکل حل بشه