PDA

View Full Version : مشکل در انتخاب سطر و آیتم در لیست ویو

multiman
چهارشنبه 09 شهریور 1390, 05:51 صبح
قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم خیلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
من یه لیست ویو دارم که حاوی چند سطر و 3 آیتم است . می خوام که اطلاعات سطر اول و 3 آیتم در 3تکست باکس نمایش داده بشه. اگه می شه راهنماییم کنید. در ضمن لیست ویو من به بانک بایند نمی شه و اطلاعاتش به صورت دستی وارد می شه.

farashah_jalal
شنبه 12 شهریور 1390, 09:01 صبح
با سلام
اگه داده های شما به list view بایند شده باشه می تونی از selectvalue برای item انتخاب شده استفاده کنی.و اگر مقدار ان نال نبود اون رو به text box یا هر چیز دیگه ای نسبت بدی.
اگر مشکل حل نشد در خدمتم.

multiman
سه شنبه 15 شهریور 1390, 17:08 عصر
با سلام
اگه داده های شما به list view بایند شده باشه می تونی از selectvalue برای item انتخاب شده استفاده کنی.و اگر مقدار ان نال نبود اون رو به text box یا هر چیز دیگه ای نسبت بدی.
اگر مشکل حل نشد در خدمتم.

میشه کدش وبنویسید؟
چون هنگام کلیک کردن error میده

farashah_jalal
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 09:45 صبح
سلام .در code behind باید کلاسی که به data grid بایند می کنی رو بهش بدی. و برای دسترسی به سطر انتخاب شده هم می تونی نام پروپرتی و dot استفاده کنی.

private cls _Select;

public cls Select
{
get { return _Select; }
set { _Select = value; OnPropertyChanged("Select"); }
}

<DataGrid Grid.Row="1" SelectedItem="{Binding Select,Mode=TwoWay,UpdateSourceTrigger=PropertyCha nged}" ItemsSource="{Binding Lst,Mode=TwoWay,UpdateSourceTrigger=PropertyChange d}" Margin="5" MaxHeight="200" Height="100" IsReadOnly="True">
<DataGrid.Columns>
<DataGridTextColumn Binding="{Binding Path=Code}" Width="0.8*" Header="Code"/>
<DataGridTextColumn Binding="{Binding Path=Name}" Width="2*" Header="Name"/>
</DataGrid.Columns>
</DataGrid>

هاجر22
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 10:34 صبح
شما می توانید در محیط طراحی (blend) مقدار صفت content از کادر متنی تون رو به لیست تون پیوند بدید. به این شکل که با استفاده از element property binding و انتخاب لیست و سپس انتخاب گزینه selectedItem.Property1 این ارتباط را برقرار کنید یعنی در نهایت در عبارت custom expressionعبارت زیر قرار می گیرد.
{Binding SelectedItem.Property1, ElementName=listBox}