PDA

View Full Version : سوال: ارور هنگام اجرای فروشگاه

IT-love
چهارشنبه 09 شهریور 1390, 17:55 عصر
سلام دوستان
عیدتون مبارک :قلب:

من دارم یه فروشگاه طراحی میکنم ولی چون مبتدیم ارورها رو نمیتونم درست حل کنم

یه تصویر برای کارت خرید قرار دادم که کاربر با کلیک روی اون محصول رو به کارت خرید اضافه میکنه. اما وقتی روی این عکس کلیک میکنم رویداد اون عکس نشون داده میشه و از خط اول اون که کدش رو گذاشتم ایراد میگیره خط اول سبز رنگ میشه و ارور format Expection was unhandeled by user cod
ظاهر میشه

protected void ImageButton1_Click(object sender, ImageClickEventArgs e)
{
int price = int.Parse(((Label)DataList1.Controls[0].FindControl("priceLabel")).Text);
string name = ((Label)DataList1.Controls[0].FindControl("nameLabel")).Text;
string picURL = ((Label)DataList1.Controls[0].FindControl("picURLLabel")).Text;
string des = Request.QueryString["des"];
if (Profile.Cart == null)
{
Profile.Cart = new rayaneh.commerce.ShoppingCart();
}
Profile.Cart.insert(des, price, 1, name, picURL);
Server.Transfer("Default2.aspx");
}

لطفا راهنماییم کنید چی کار کنم؟

hedi
چهارشنبه 09 شهریور 1390, 22:12 عصر
با سلام به دوست گرامی هر خطایی که در هنگام RunTime رخ می دهد بستگی به عوامل گوناگونی دارد اعم از تطابق نوع ، عدم انتساب صحیح Object ها یا متغیرها و ... باید به این نکات توجه بسیار زیادی داشته باشی در ضمن جهت ساخت فروشگاه بهتر است که از Session ها استفاده کنی

IT-love
چهارشنبه 09 شهریور 1390, 23:49 عصر
ممنونم دوست عزیز خدمتتون گفتم بسیار مبتدی هستم باید این ارور رو رفع کنم خیلی فوریه این مشکلم حل بشه حرفه ای تر کار میکنم فقط خواهش میکنم یه نفر دقیقا بگه چه کار کنم خیلی فوریه. من خیلی از مشکلاتم رو تو این سایت حل کردم به حل این هم امید دارم

IT-love
پنج شنبه 10 شهریور 1390, 20:19 عصر
دوستان مشکل من خیلی فوریه کسی نیست به من کمک کنه؟ خواهش میکنم اگه کسی میدونه باید چه کار کنم بهم بگه

IT-love
پنج شنبه 10 شهریور 1390, 20:23 عصر
آخه این کد چه مشکلی داره؟
int price = int.Parse(((Label)DataList1.Controls[0].FindControl("priceLabel")).Text);

Saber_Fatholahi
سه شنبه 15 شهریور 1390, 11:57 صبح
آخه این کد چه مشکلی داره؟

اما دوست من شما تعیین نکردین کنترل توی کودوم سطر از دیتالیست هست برای همینه که خطا می ده
برای رفع اون شماره سطر به عنوان پارامتر به یک برچسب نسبت بدین
موفق باشید