PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ویندوز 7 user accounts control

haghshenasmahdi
جمعه 11 شهریور 1390, 13:08 عصر
من یه برنامه نوشتم که میره manage رو از my computer باز میکنه بعد یه پنجره تو ویندوز 7 باز میشه که باید yes رو بزنی مشکلم همین جاست که نمی تونم yes رو کلیک کنم یعنی برنامه ام متوقف میشه لطفا کمک کنید

http://1.almas.comlu.com/images/60937eba5775.jpg

roboticsexpert
جمعه 11 شهریور 1390, 13:22 عصر
اول این که باید از ویندوز usercontrol account رو روی حالت never natify قرار بدی .... بعد کاراتو بکنی ...
اگه این کار رو بکنی دیگه سوال نمی کنه.....

haghshenasmahdi
جمعه 11 شهریور 1390, 14:47 عصر
اول این که باید از ویندوز usercontrol account رو روی حالت never natify قرار بدی .... بعد کاراتو بکنی ...
اگه این کار رو بکنی دیگه سوال نمی کنه...

عزیز من من می خوام با برنامه نویسی این کارو انجام بدم یعنی به کاربر نگم که این کارو رو انجام بده در واقع خود برنامه تمام کارهارو انجام بده

roboticsexpert
جمعه 11 شهریور 1390, 19:58 عصر
عزیز من من می خوام با برنامه نویسی این کارو انجام بدم یعنی به کاربر نگم که این کارو رو انجام بده در واقع خود برنامه تمام کارهارو انجام بده

اگه با برنامه می خوایم باید بگم متاسفم چون که ما به تنظیمات ویندوز دسترسی نداریم.......:ناراحت:

haghshenasmahdi
جمعه 11 شهریور 1390, 22:25 عصر
نه
قاعدتا باید یک راهی وجود داشته باشه شاید خیای ها به مشکل من بر خورده باشن نمیشه که سرسری از این موضوع رد شد

در ضمن ما به خیلی از تنظیمات ویندوز دسترسی داریم نمیدونم ولی تا حدودی حرف شما تو کت من نمیره
از دوستان خواهش می کنم کمک کنند

haghshenasmahdi
دوشنبه 14 شهریور 1390, 13:35 عصر
اخه یکی کمک کنه دیگه یه راهی جلوی پای من بزارید دیگه

من به غیر ازشما کسی دیگه رو ندارم

haghshenasmahdi
سه شنبه 15 شهریور 1390, 09:12 صبح
کمک کنیییییییییییییید

Felony
سه شنبه 15 شهریور 1390, 09:23 صبح
یعنی چی نمیتونی Yes رو کلیک کنی ؟!

User Account Control خیلی سخت گیر تر از این حرف هاست که بشه به راحتی دورش زد ، تنها راه ساده ای که پیش رو داری این هست که manifest برنامه رو تغییر بدی طوری که وقتی برنامه اجرا شد از کاربر اجازه اجرا به عنوان Admin بگیره و در صورت تائید کاربر برنامت به صورت Admin اجرا بشه .

haghshenasmahdi
سه شنبه 15 شهریور 1390, 12:00 عصر
دوست عزیز من این رو هم کردم ولی باز هم این پنجره میاد:گریه::گریه:

haghshenasmahdi
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 09:20 صبح
کمک کنییییییییییییییییییییییی یییییییییییییید

Felony
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 11:28 صبح
نگفتی نمیتونی رو Yes کلیک کنی یعنی چی ؟

در هر صورت از فکر غیر فعال کردن UAC فقط برای برنامه خودتون منصرف بشید ، شاید بتونید از طریق رجیستری UAC رو کلا غیر فعال کنید ولی فقط برای برنامه خودتون نه !

AmirSlash
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 13:13 عصر
سلام من یک برنامه نوشتم که UAC رو خاموش و روشن میکنه ولی در هنگام خاموش یا روشن کردن باید یکبار سیستم Reboot بشه

برنامه رو برات میزارم امیدوارم به کارت بیاد