PDA

View Full Version : پیغام access diniedزمانی که کلاینتها فایلی را ازروی سیستمی کپی می کنند

jeniferxp
دوشنبه 14 شهریور 1390, 13:55 عصر
با سلام وخسته نباشید من زمانی که فایلی راازروی سیستمم shareمی کنم کلاینتهایی که می خواهند فایل راازروی سیستمم بردارند پیغام access deniedبهشون میده به نظرتون سیستمم ویروسی شده؟چون تازگی اینطوری شده قبلا مشکلی نداشتم ،داخل فولدرshareشده می تونند برند ولی فایل مربوطه رانمی تونند کپی کنند.اگرجوابم رابدین ممنون میشم

reza_rajabi
دوشنبه 14 شهریور 1390, 14:34 عصر
شما به پوشه ای که میخواید به اشتراک بزارید مجوزهای لازم را بدید یا میتونید مجوز full بهش بدید و بعد امتحان کنید ببینید درست میشه

jeniferxp
سه شنبه 15 شهریور 1390, 12:34 عصر
ممنون ولی پوشه مورد نظر تمام دسترسی هارادارد فایل exeیا هر فایلی که توش هست روی سیستم خودم قابل اجراودسترسی هست ولی زمانی که کلاینتی می خواداون فایل رااجرا کنه یا فایل را کپی کنه فایل exeاز حالت استاندارد خودش یعنی آیکنش نشون داده نمیشه وبه صورت یک فایل exeنمایش داده میشه وفایلهای غیرexeهم مثل اکسل اجازه کپی نمی ده به نظرتون این چه ویروسی هست با نود32آپدیت شده هم اسکن کردم ولی چیزی پیدانکرد.اگرراهنماییم کنید ممنون میشم

aram_2
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 16:14 عصر
کاربر Networks رو به لیست کاربران مجاز اضافه کن .

khalil-s
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 16:48 عصر
این کار رو امتحان کن ببین نتیجه چی هستش؟
- بصورت برعکس کار کن و یک فولدر در یکی از کلاینت ها به اشتراک بگذار و ببین از سیستم خودت به اونها دسترسی کامل داری ؟
- همون فایلهای موجود در فولدر شیر شده خودت رو با فلش به کلاینت منتقل کن ببین کپی و اجرا میشن؟