PDA

View Full Version : ترکیب دو جدول

diehard2007
سه شنبه 15 شهریور 1390, 10:48 صبح
با سلام و خسته نباشید به شما اول ازتون خواهش می کنم اگر همچین مشکلی مطرح شده لینکشو بذارید و اگه امکانش هست در همین تاپیک جوابشو بدید .
مشکل من اینه که می خوام دو جدول رو در اکسس نشون بدم با sql مشکی ندارم و این دستور رو می نویسم جواب می ده ولی در اکسس پیغام خطای inner join میده

"SELECT dbo.Repairs.CustomerID, dbo.Customers.CustomerName, dbo.Customers.PhoneModel,
dbo.Customers.SerialNumber, dbo.Customers.Problem, dbo.Customers.VaziyateZaheri, dbo.Customers.ShomareTamas,
dbo.Customers.VasayeleHamrah, dbo.Customers.LoginDate, dbo.Customers.LoginTime, dbo.Customers.Description,
dbo.Repairs.Tamirkar, dbo.Repairs.GheteeMasrafi, dbo.Repairs.GheymatehGheteeMasrafi, dbo.Repairs.Price,
dbo.Repairs.SharheTamir,dbo.Repairs.LogOutDate, dbo.Repairs.LogOutTime AS LoginDate FROM dbo.Customers INNER JOIN
dbo.Repairs ON dbo.Customers.CustomerID = dbo.Repairs.CustomerID WHERE
(dbo.Customers.CustomerID = '"+txtID.Text+"')

payman_xxp
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 16:31 عصر
سلام
لطفا متن خطارو هم قرار بدید.
موفق باشید.

diehard2007
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 21:16 عصر
این خطا رو می ده

75015

payman_xxp
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 09:56 صبح
سلام
پسر خوب ارور ماله #C هستش که :متفکر:
بگذریم
پیشنهاد میکنم برای اینکه سریعتر جواب بگیرید در محیط اکسس کوئری خودتون رو بصورت ویزارد ایجاد کنید( بدون قسمت شرط) تا کوئری مورد نیاز هم بطور اتوماتیک ایجاد بشه هم از صحت اون مطمئن بشید.
حالا فقط متن کوئری رو کپی کنید و با خیال راحت در هر محیط برنامه نویسی استفاده کنید.
امیدوارم خطای اکسس باشه:چشمک:
اگه رفع نشد میزنیم روخط #C ببینیم مشکل کجاست.:لبخندساده:
موفق باشید.