PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ساخت Setup برای پروژه حاوی crystal report

vb.net2008
سه شنبه 15 شهریور 1390, 11:16 صبح
سلام
یک پروژه دارم ببا C# که در اون از crystal report استفاده کردم. موقع ساخت Setup با اینکه گزینه ...crystal report را تیگ می زنم و می گم از برنامم Download کنه اما بازم موقع اجرا خطا می ده. مشکل از کجاست؟؟؟

saha_h2001
سه شنبه 22 شهریور 1390, 11:50 صبح
سلام
منم دقیقا همین مشکلو دارم اما با سی شارپ
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

zacaria
پنج شنبه 07 مهر 1390, 11:16 صبح
کسی راه حلی برای این مشکل بلد نیست؟

yadegar64m
دوشنبه 07 آذر 1390, 23:14 عصر
با چه ورژنی از سی شارپ داری کار میکنی ؟

mohammad kafiyan
شنبه 26 آذر 1390, 21:43 عصر
با سلام به دوستان
سوال : می خواستم ببینم من از کریستال ریورت در برنامه استفاده کرده برای گزارش از پایگاه داده وقتی setup می سازیم چه تنظیماتی باید انجام بدیم و دیگر اینکه آیا بر روی سیستم مشتری مثل sqlserver که بر روی سیستم مشتری باید نصب شود کریستال ریپورت را هم باید نصب کنیم
اگر بلی چگونه تنظیماتی در حین ساخت setup باید انجام بدهم که sqlserver و هم کریستال ریپورت به صورت اتوماتیک در حین نصب نرم افزار بر روی سیستم مشتری نصب شود

ehsan_gol65
پنج شنبه 08 دی 1390, 23:20 عصر
شما وقتی Setup می گیری تو قسمت Properties می تونی یک سری از قسمت های مورد نیازت رو برای نصب مثل کریستال یا دیتابیس اکسپرس به پروژه اضافه کنی، اگر نمیکنه احتمالا نمی تونه از داخل خود ویژوال استادیو ، اون قسمت رو دانلود کنه ، نرم افزار ویژوال استادیو رو چک کن ببین درسته

kamicomp
یک شنبه 11 دی 1390, 09:04 صبح
احتمالا کیریستال ریپورتتون مشکل داره ، به خوده سایته کیریستال ریپورت برین اونجا دانلود کنید و اگه فایلی هم احتیاج باشه به برنامه اضافه کنید به هتون میگه

yadegar64m
چهارشنبه 28 دی 1390, 12:27 عصر
توی بحث های قبلی این مشکل کامل توضیح داده شده ، یه سری به اونا بزنید