PDA

View Full Version : حوه انتقال کرزر به انتهای textbox در asp.net ؟

sos2663
سه شنبه 15 شهریور 1390, 19:57 عصر
حوه انتقال کرزر به انتهای textbox در asp.net ؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام
من مدتیه یه مشکل دارم هر چی گشتم راه حل درستی رو پیدا نکردم
من یه textbox دارم که تو updatepanel قرار داره و صفحه هر چند ثانیه با یه تایمر که اون هم تو یه دونه updatepanel هست اطلاعاتی رو تو یه textbox دیگه قرار میده
حالا مشکل اینجاس که هر وقت این تایمر اجرا میشه کرزر از textbox ی که دارم توش تایپ میکنم به اول textbox منتقل میشه(فرض کنید دارید تایپ میکند یهو کرزر به ابتدای تکس باس منتقل میشه). من میخام کدی رو اجرا کنم که بعد از اینکه تایمر فرخوانی شد کرزر به انتهای این textbox منتقل بشه.
تو سایت های مختلفی که گشتم کد زیر رو دیدم و لی فقط تو فایرفاکس 3 کار میکرد

function func() {
var t2 = document.getElementById('txtChat');
t2.focus();
t2.value = t2.value;
}
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه
من کد بالا رو بصورت زیر فراخونی میکنم در #C

ScriptManager.RegisterStartupScript(this, this.GetType(), "tmp2", "var t2 = document.getElementById('txtChat'); t2.focus();t2.value = t2.value;", true);

first_squit
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 03:31 صبح
سلام
اول اینکه چک کن ببین کد جاوا اسکرپتت درست اجرا میشه یانه ، یعنی Error داره یا نه.
دوم برای اینکه به مشکل برنخوری اگه کنترل هایی که استفاده می کنی از نوع asp هستند از کد زیر استفاده کن.

string JsCode = String.Format("var T2 = document.getElementById('{0}'); T2.focus();T2.value = T2.value;"
txtChat.ClientID());
ScriptManager.RegisterStartupScript(this, this.GetType(),
"tmp2",
JsCode,
true);

سوم این که مشکل تنها با کد جاوا اسکریپت حل می شه .
بهتره که چک کردن مقادیر هر دو تکست باکس رو با استفاده از کد سمت Client یعنی با VbScript یا JavaScript حل کنی نه با استفاد از تایمر و سمت سرور