PDA

View Full Version : سوال: اپلود عکس در ادیتور tinymce

moferferi
سه شنبه 15 شهریور 1390, 21:57 عصر
سلام.
در سایتhttp://www.tinymce.com/tryit/full.php
ادیتور در قسمت insert images قابلیت اپلود عکس و مدیرت فایل ها و عکسها را داره(.به صورت انلاین میشه چک کرد)
ولی وقتی دانلود میکنیم و استفاده میکنم دکمه اپلود عکس را نمایش نمیده.شاید هم نداره.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

aminghaderi
سه شنبه 15 شهریور 1390, 23:54 عصر
شاید نسخه ای که دانلود کردید مشکل داره چون برای من که دکمه وجود داره ، حالا درسته من ازش استفاده نکردم (برای بالابردن تدابیر امنیتی) ولی خوب دکمه و امکان استفاده از اون فعال هست ، و فقط کافیه یه سری تنظیمات مثل مجوز دهی و... رو انجام داد.

first_squit
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 02:46 صبح
شاید نسخه ای که دانلود کردید مشکل داره چون برای من که دکمه وجود داره ، حالا درسته من ازش استفاده نکردم (برای بالابردن تدابیر امنیتی) ولی خوب دکمه و امکان استفاده از اون فعال هست ، و فقط کافیه یه سری تنظیمات مثل مجوز دهی و... رو انجام داد.

سلام
نه عزیزم
MCImageManager و MCFileManager پولی و در نسخه رایگان وجود نداره . باید بخرید قیمتش رو هم که در سایت زدن .
حالا اگه شما این نسخه ها رو دارید برای بنده و دوستان ارسال کنید خیلی خوشحال میشیم .

moferferi
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 09:35 صبح
من منظورم MCFileManager نبود.منظورم tinymce editor بود.اخرین ورژنش را هم دانلود کردم.توی نمونه انلاینش دکمه brows داره ولی تو اینی که دانلود میکنی نه.اگه شکا نسخه ای که رایگان باشه و امکان اپلود عکس داشته باشهه را بزارین ممنون میشم.ادیتور خیلی خوبیه هم از لحاظ امنیت و هم از لحاظ سرعت لود.ولی حیف که این یه مشکل را داره

aminghaderi
جمعه 18 شهریور 1390, 13:12 عصر
حالا اگه شما این نسخه ها رو دارید برای بنده و دوستان ارسال کنید خیلی خوشحال میشیم .

75092

اگه شما نسخه ای که رایگان باشه و امکان اپلود عکس داشته باشه را بزارین ممنون میشم75089

75090

first_squit
یک شنبه 20 شهریور 1390, 10:48 صبح
سلام.
لطفآ اول سئوال رو خوب بخونید بعد پاسخ بدید.
متشکرم.

در سایتhttp://www.tinymce.com/tryit/full.php
ادیتور در قسمت insert images قابلیت اپلود عکس و مدیرت فایل ها و عکسها را داره(.به صورت انلاین میشه چک کرد)
ولی وقتی دانلود میکنیم و استفاده میکنم دکمه اپلود عکس را نمایش نمیده.شاید هم نداره.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

http://up6.iranblog.com/files2/749-11-2011-10-50-48-AM.jpg

first_squit
یک شنبه 20 شهریور 1390, 10:50 صبح
من منظورم MCFileManager نبود.منظورم tinymce editor بود.اخرین ورژنش را هم دانلود کردم.توی نمونه انلاینش دکمه brows داره ولی تو اینی که دانلود میکنی نه.اگه شکا نسخه ای که رایگان باشه و امکان اپلود عکس داشته باشهه را بزارین ممنون میشم.ادیتور خیلی خوبیه هم از لحاظ امنیت و هم از لحاظ سرعت لود.ولی حیف که این یه مشکل را داره

دوست عزیز نسخه رایگانی که دانلود کردید مشکلی نداره در صورتی که MCFileManager و MCImageManager رو خریدار نمائید و روی tinymce editor نصب کنید این قابلیت برای شما نصب خواهد شد .

متشکرم

moferferi
یک شنبه 20 شهریور 1390, 13:41 عصر
حتما باید نسخه کرک شدش باشه.کسی سراغ نداره؟

aminghaderi
دوشنبه 21 شهریور 1390, 20:13 عصر
لطفآ اول سئوال رو خوب بخونید بعد پاسخ بدید.سلام.
والا من سوال رو خوب متوجه شدم ، خود دوستمون هم به این موضوع اشاره کرد :

من منظورم MCFileManager نبود.منظورم tinymce editor بودمنتها چیزی که شما می گید یه امکان کناره برای tiny هستش ، و البته اونهایی که با tiny کار می کنند ، عمدتا خودشون در جریان کار و شیوه راه اندازی اون هستند.
توصیه امنیتی : استفاده از کامپوننت ها و قطعه برنامه هایی که به طور مستقیم با فایل ها بروی سرور کار می کنند ، زیاد مطلوب نیست ، مگر شناخت کامل از اون برنامه داشته باشید.

حتما باید نسخه کرک شدش باشه.کسی سراغ نداره؟
جان؟!
تحت وب ، کرک شده؟؟:متعجب:
به حق چیز های نشنیده....
درباره BackDoor تحقیق کنید.

موفق باشید.

aminghaderi
جمعه 01 مهر 1390, 19:56 عصر
سلام.
لطفآ اول سئوال رو خوب بخونید بعد پاسخ بدید.
متشکرم.
عذر خواهی می کنم ، حق با شما بود امروز که داشتم برای ارتقاع یکی از سیستم های نرم افزاریم قسمت فرمت بندی متن رو که با TinyMCE ساخته شده بود رو برسسی می کردم ، متوجه این موضوع شدم که حق با شما بوده قابلیت آپلود فایل رو ادیتور نداره؟!
و این اشتباه به این دلیل صورت گرفته که من حدودا دو سال پیش که بروی این ادیتور کار می کردم ، وارد مباحث هک کردن سیستم از طریق سامانه های "آپلود فایل" که توسط شرکت های تولید کنند ادیتور های HTML و شرکت های دیگر که فعالیت مشابه داشتند که خیلی از آنها رایگان بود و یه سری های دیگه پولی بود ، شدم.
و در همین سایت برنامه نویس بود که دوستی هک شدن سایتش رو اعلام کرد که جزئیات دقیق خاطرم نیست ولی ایراد بارگزاری بدون اجازه فایلی در پوشه های تصویر سایت ، بروی سرور بود ، که نگاه ها رو به سمت آپلود فایل FckEditor که ویرایشگر این سایت بود متمرکز کرد .
در این راستا تصمیم گرفتم تا سامانه ای برای آپلود فایل برای سیستم های خودمان طراحی کنم تا خیالم راحت باشد و این کار نیز صورت گرفت.
و در حین جواب دادن به سوال دوستمان ، چون این مشکل برای من خیلی وقت پیش حل شده بود و به واسته فراموشی این مسئله ، فکرم متمرکز به بازشدن پنجره Insert Image و عمل قرار دادن تصویر کنار متن بود.

به هر حال وظیفه دونستم اشتباهم رو اعلام و عذر خواهی کنم.

baleghsefat.ir
جمعه 18 مرداد 1398, 16:10 عصر
سلام.

از این کد استفاده کنید.
که قسمت اولش مربوط به فراسی کردن هستش.

tinymce.init({ selector: 'textarea',
language_url : 'YOUR PATH SCRIPT LANGUAGE', // fa.js or fa_IR.js
paste_data_images: true,
plugins: [
"advlist autolink lists link image charmap print preview hr anchor pagebreak",
"searchreplace wordcount visualblocks visualchars code fullscreen",
"insertdatetime media nonbreaking save table contextmenu directionality",
"emoticons template paste textcolor colorpicker textpattern"
],
toolbar1: "insertfile undo redo | styleselect | bold italic | alignleft aligncenter alignright alignjustify | bullist numlist outdent indent | link image",
toolbar2: "print preview media | forecolor backcolor emoticons",
image_advtab: true,
});

https://baleghsefat.ir