PDA

View Full Version : کار نکردن قطعه کد Restore کردن BackUp گرفته شده از جدول بانک اطلاعاتی

behzad1367
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 11:32 صبح
سلام دوستان قطعه کد بازیابی backup از بانک sql رو میخام.کسی میتونه کمک کنه؟

Mostafa_Dindar
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 20:52 عصر
سلام ،

لازم هست که شما کدهاتون رو داخل بلاک کد قرار بدین تا راحتتر خونده بشه ، در غیر اینصورت کسی رغبتی به خواندن اونها و متعاقبا پاسخ دهی نخواهد داشت .

آیا Backup که کد شما از دیتابیس میگیره رو میتونید به صورت دستی از طریق Management Studio بازیابی (Restore) کنید ؟

moferferi
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 22:01 عصر
سلام.
اگه روی سرور با مشکل backup و restore مواجه میشین شاید مشکل از شرکت خدمات دهنده هاست باشه.
من هم همین مشکل را داشتم.بعدا متوجه شدم
از شرکتی که هاست میگیرم امکان backup و restore را واسه کاربر در plesk بسته.

behzad1367
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 10:24 صبح
سلام ،

لازم هست که شما کدهاتون رو داخل بلاک کد قرار بدین تا راحتتر خونده بشه ، در غیر اینصورت کسی رغبتی به خواندن اونها و متعاقبا پاسخ دهی نخواهد داشت .

آیا Backup که کد شما از دیتابیس میگیره رو میتونید به صورت دستی از طریق Management Studio بازیابی (Restore) کنید ؟

داداش من management studio ندارم.وقتی که backup میگیرم یه فایل xml ساخته میشه.البته کد backup هم قبلا همین خطا رو میگرفت اما از قسمت Web.Config درستش کردم.فکر میکنم مشکل اینم مربوط به همون قسمت باشه.ولی نمیدونم چطوری!

behzad1367
یک شنبه 20 شهریور 1390, 00:18 صبح
دوستان من backup رو نوشتم ولی با restore کردن مشکل دارم.کمک کنید

moferferi
یک شنبه 20 شهریور 1390, 00:54 صبح
سلام
در صورت اطمینان از اجازه داشتن عملیات backup و restore در توسط شرکت خدمات دهنده هاست از کد زیر استفاده کن.البته توی روش بکاپ از جداوله نه فول بکاپ

لینک (http://anildiggiwal.blogspot.com/2011/05/table-backup-and-restore-in-aspnet.html)