PDA

View Full Version : ایجاد editor

shomal_amol
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 17:55 عصر
سلام برای اینکه به سایت قسمت ویرایش خبر editor اضافه کنیم چه کدی باید بنویسیم؟

رضا قربانی
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 18:28 عصر
سلام و خسته نباشید
می تونی از tinyMCE_Editor استفاده کنید
فایل ضمیمه رو که براتون کامل آماده کردم را دریافت نمایید .

اطلاعاتی در مورد این ادیتور :

برای اینکه تم سیاه داشته باشی به این صورت تابع رو فراخونی کن.

tinyMCE_Editor("myTextArea","o2k7","black");

برای اینکه تم نقره ای داشته باشی به این صورت فراخونی کن.

tinyMCE_Editor("myTextArea","o2k7","silver");

برای اینکه تم word رو داشته باشی به این صورت فراخونی کن. مقداری رو به عنوان رنگ وارد نکن.

tinyMCE_Editor("myTextArea","o2k7","");

برای اینکه تم پیش فرض رو هم داشته باشی به این صورت فراخونی کن.

tinyMCE_Editor("myTextArea","default","");
و....

از طرف دوست عزیزمون
Metal Gear Solid (http://barnamenevis.org/member.php?101393-Metal-Gear-Solid)

idocsidocs
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 23:12 عصر
می تونی از tinyMCE_Editor استفاده کنید
تا حالا شده که مشتریهاتون از این ادیتور شکایت داشته باشن؟ (مثلا بگن سنگینه)

برای امنیت کدهای اچ تی ام الی که این ادیتور ایجاد می کنه چه روشی بکار می برید؟

yasi_prog
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 08:41 صبح
سلام مرسی واقعا از معرفی تون اما

من از ویرایشگر متن های پیشنهادی در این تاپیک و تاپیک های گذشته استفاده کردم .اما یه مشگل دارم من با ajax کار میکنم:

$('#menu a').click(function(e) {
var url2 = $(this).attr('href');
$.ajax({
type: "GET",
url: url2,
data: null,
success: function(data){
$('#content').html(data);
}
});
e.preventDefault();

});

اگه اشناییت داشته باشید داده های برگشتی رو تو یه قسمت از صفحه id=content نشون میدم،اما برا تمام ویرایشگر های متن این تو اینترنت اکسپلورر اجرا میشه اما توی موزیلا اجرا نمیشه!!!تو حالت عادی بدون این کد اجرا میشه اما خوب من میخوام با این کد اجرا بشه!!مشگل بزرگ و جالبیه؟مشگل کجاست؟میدونید error نمیده فقط تو wating localhost ... گیر میکنه و صفحه نمیاد!!!فقط مشگل این کد با کد ویرایشگر متنه!!!!نمی دونم کسی میتونه حل کنه؟؟؟؟:متفکر:

رضا قربانی
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 18:38 عصر
اگه اشناییت داشته باشید داده های برگشتی رو تو یه قسمت از صفحه id=content نشون میدم،اما برا تمام ویرایشگر های متن این تو اینترنت اکسپلورر اجرا میشه اما توی موزیلا اجرا نمیشه!!!تو حالت عادی بدون این کد اجرا میشه اما خوب من میخوام با این کد اجرا بشه!!مشگل بزرگ و جالبیه؟مشگل کجاست؟میدونید error نمیده فقط تو wating localhost ... گیر میکنه و صفحه نمیاد!!!فقط مشگل این کد با کد ویرایشگر متنه!!!!نمی دونم کسی میتونه حل کنه؟؟؟؟

بعضی از دستورات آژاکس و یا جاوا توی تمامی مرورگر های ساپورت نمی شن و این بستگی به استاندارد بودن کدهاتون می شه . باید کدهایی که می نویسید استاندارد و با تمامی مرورگر ها درست نمایش بده. من از آژاکس زیاد نمی دونم

yasi_prog
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 20:28 عصر
فک نمیکنم چون با jquery سعی کردم این مشگل با مرور گرها رو از بین ببرم.مرسی که جواب دادید از بخش jquery سوال میکنم.بابت معرفی editor هم ممنون.کامله.

Metal Gear Solid
سه شنبه 29 شهریور 1390, 04:57 صبح
البته قابل دوستان رو نداره اما ویرایش و تهیه کردن اون ادیتور tinyMCE کار این بنده ی حقیر بوده کاش آقای قربانی نیم اشاره ای به این ارسال میکردند (http://barnamenevis.org/showthread.php?298876-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%85&p=1312189&viewfull=1#post1312189) به جای اینکه ...

idocsidocs
سه شنبه 29 شهریور 1390, 07:23 صبح
البته قابل دوستان رو نداره اما ویرایش و تهیه کردن اون ادیتور tinyMCE کار این بنده ی حقیر بوده کاش آقای قربانی نیم اشاره ای به این ارسال میکردند (http://barnamenevis.org/showthread.php?298876-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%85&p=1312189&viewfull=1#post1312189) به جای اینکه ... من ادیتور سایت بلاگ اسکای رو می پسندم، خیلی سبک و کارا هست. ظاهر خوبی هم داره.

شما نمی دونید که این ادیتور رو از کجا می شه دانلود کرد؟