PDA

View Full Version : پیغام خطا هنگام آپ کردن پروژه آپلودفایل بر روی هاست !!!

basic_forum
چهارشنبه 16 شهریور 1390, 22:08 عصر
سلام

کد زیر برای آپلود فایل است ، تا وقتی که روی هارد باشه ( قبل از ارسال به هاست ) مشکلی نداره اما بعد از قرارگرفتن بر روی هاست Error میده و فایلو آپلود نمیکنه .

Protected Sub cmdUpload_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles cmdSendNIC.Click
If FileUpload1.HasFile Then
Try
Dim filename As String = FileUpload1.FileName
FileUpload1.SaveAs(Server.MapPath("~/upload/") & txtGetRahgiti.Text.ToString + "_NationalIC_" + filename)
lblPath_NIC.Text = "~/upload/" & txtGetRahgiti.Text.ToString + "_NationalIC_" + filename
MsgBox("ارسال عکس شناسنامه با موفقیت انجام شد", MsgBoxStyle.OkOnly)
imgTik1.Visible = True
Catch ex As Exception
MsgBox("خطا در ارسال ، مجدداً سعی کنید", MsgBoxStyle.OkOnly)
End Try
End If
End Sub

مشکلش چیه ؟

basic_forum
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 13:43 عصر
دوستان محترم سلام

این کد برای من خیلی مهمه و با راهنماییتون کمک خیلی بزرگی به من میکنید .

منتظر پاسخ های شما عزیزان هستم .
موفق و سربلند باشید

komeil64
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 17:53 عصر
پرمیشن های فولدری که فایل توش آپلود میشه رو تغییر بدید و زیاد کنید درست میشه

ramin149
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 18:04 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?291136-%D8%AE%D8%B7%D8%A7-A-generic-error-occurred-in-GDI-.-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA&highlight=

basic_forum
جمعه 18 شهریور 1390, 00:09 صبح
پرمیشن های فولدری که فایل توش آپلود میشه رو تغییر بدید و زیاد کنید درست میشه

دوست عزیز منون ولی میشه در مورد پرمیشن توضیح بدید ؟ یعنی چجوری باید تغییرشون بدم !؟ عذر میخوام

reza344
جمعه 18 شهریور 1390, 07:48 صبح
دوست عزیز منون ولی میشه در مورد پرمیشن توضیح بدید ؟ یعنی چجوری باید تغییرشون بدم !؟ عذر میخوام
سلام
از کنترل پنل هاست وارد فایل منیجر شده و جلوی هر پوشه گزینه مربوطه رو مشاهده میکنید ،یه یوزر به نام iis_user هست (یا یه چیزی تو همین مایه ها ،درست اسمش یادم نیست ولی پیداش میکنی ،مشخصه)که Permission اون رو باید تغییر بدی
موفق باشید