PDA

View Full Version : سوال: مدت زمان يك frame از فايل gif

morteza_j
پنج شنبه 17 شهریور 1390, 20:23 عصر
سلام

يه سوال داشتم از خدمت اساتيد vb6

ميخواستم ببينم چطوري ميشه مدت زمان اجراي يك frame از فايل gif رو با anigif.ocx بدست اورد
يك عكس gif دارم كه ميخوام فريم به فريم توي پيكچر باكس نمايش بده منتها ميخوام بعضي از فريم ها كه مدت بيشتري داره رو بيشتر نمايش بده (البته ميخوام روي هر فريم پردازش انجام بدم).
بطور مثال يك عكس دارم كه يك فلش از سمت راست وارد ميشود در وسط مكث كوتاهي ميكنه و از سمت چپ خارج ميشه در صورتي كه با دستور ()anigif.getfram تمامي فريم ها ثابت هستند و فريمي نيست كه چند بار تكرار شده باشه تا اون مكث رو بسازه . ايا راهي وجود داره براي اين كار.:متفکر::متفکر::متفکر:

با تشكر

morteza_j
شنبه 19 شهریور 1390, 20:35 عصر
كسي تا حالا به اين موضوع بر نخورده كه بتونه من و راهنمايي كنه

morteza_j
یک شنبه 20 شهریور 1390, 18:48 عصر
خودم پيدا كردم

ramzdar
یک شنبه 20 شهریور 1390, 20:30 عصر
خب بگو چیکار کردی دوست عزیز که بقیه هم یاد بگیرن

ras-amir
سه شنبه 22 شهریور 1390, 23:28 عصر
اول جواب نمی دید بعد که خودش فهمید تازه می خواید یاد بگیرید!
اگه تاپیک نمی زد بهتر نبود حداقل پول اینترنت نمی داد...:قهقهه:

setroyd
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 00:13 صبح
اول جواب نمی دید بعد که خودش فهمید تازه می خواید یاد بگیرید!
اگه تاپیک نمی زد بهتر نبود حداقل پول اینترنت نمی داد...:قهقهه:

دوست عزیز شما فقط داری تو این سایت دلقک بازی در میاری من از مدیرا خواهش دارم به این موضوع رسیدگی کنن .

محسن واژدی
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 16:24 عصر
سلام
بنده با این کامپوننت زیاد کارنکرده ام، اما متدی داشت به نام Speed که احتمالا" سرعت فریم ها را برمیگرداند متاسفانه راهنمای کاملی هم نداشت که بررسی کنم

موفق باشید

morteza_j
یک شنبه 27 شهریور 1390, 20:32 عصر
شرمنده دوستان
من 2 ماه هست كه دنبال حل اين موضوع بودم توي اينترنت توي كتابها به هرجايي كه بگي رفتم اما كسي نتونست كمكم كنه يا نميخواست كه كمك كنه اخه براي يه پروژه اي ميخواستم كه نزديك به 3 ماه روش كار كرد بودم و رسيده بودم به استفاده از فايل هاي gif توي برنامه . بعد به اين نتيجه رسيدم كه بايد فايل gif رو از اول اطلاعاتش رو decode كرد و رفتم دنبالش براي ديكود كردنش

behrouz.mahdavi
سه شنبه 05 مهر 1390, 22:32 عصر
سلام
یکی یه مثال بزاره
ما هم نیاز داریم........