PDA

View Full Version : سوال: مشکل در login شدن به سایت

mohsen.nsb44
جمعه 18 شهریور 1390, 15:49 عصر
سلام من یه سایتی دارم که حدود یک سال و نیمی هست که در اینترنت قرار داره متاسفانه به تازگی مدیر سایت تماس گرفته و گفته که رمز عبور ان کار نمی کنه با رمز عبور خودم وارد سایت شدم و رمز عبور جدیدی واسش تعریف کردم و با رمز عبور جدید توانستم وارد سایت بشوم اما فردای ان روز دیگر نتوانستم وارد سایت بشوم و با ارور زیر مواجه شدم Your login attempt was not successful. Please try again. دلیل این ارور چیه و چطور باید این ارور رو برطرف کنم؟ در ضمن من رمز خودم رو زمانی ایجاد کرده بودم که هنوز سایت رو داخل اینترنت نگذاشته بودم.

در ضمن از کنترل های لوگین خود asp.net استفاده کردم

mehdi.mousavi
شنبه 19 شهریور 1390, 19:00 عصر
سلام.
آیا امکان داره Account شما Locked out شده باشه؟
این مساله رو با مشاهده جدول aspnet_Membership (ستون IsLockedOut) در بانک اطلاعاتی Membership ها می تونید بررسی کنید.

موفق باشید.

mohsen.nsb44
شنبه 19 شهریور 1390, 21:11 عصر
دوست عزیز راهی وجود داره که از طریق کنترل پنل هاست نگاه کنم ؟ یا باید فایل پشتیبان دیتابیس رو دانلود کنم بعد نگاه کنم؟

Mostafa_Dindar
شنبه 19 شهریور 1390, 21:46 عصر
دوست عزیز راهی وجود داره که از طریق کنترل پنل هاست نگاه کنم ؟ یا باید فایل پشتیبان دیتابیس رو دانلود کنم بعد نگاه کنم؟

شما میتونید یک کوئری بزنید ، و اون داده ها رو بازیابی و روی یک وب فرم نمایش بدید ، یا اینکه از طریق ManageMent Studio به Instance اس کیو ال سرور با توجه اطلاعات وب کانفیک Connect شده و داده ها رو در اونجا مشاهد کنید .

موفق باشید

mohsen.nsb44
دوشنبه 21 شهریور 1390, 12:20 عصر
سلام.
آیا امکان داره Account شما Locked out شده باشه؟
این مساله رو با مشاهده جدول aspnet_Membership (ستون IsLockedOut) در بانک اطلاعاتی Membership ها می تونید بررسی کنید.

موفق باشید.
بله دوست عزیز در قسمت IsLockedOut عدد 1 نوشته شده بود و بقیه عدد 0 که نشون میده قفل شده خوب من می خوام این یوزرنیم رو حذف کنم اما با دستور حذف ارور میده و پاک نمیشه میشه راهنمایی بکنین چطور این کار رو انجام بدم

mohsen.nsb44
دوشنبه 21 شهریور 1390, 12:29 عصر
از کد زیر برای حذف استفاده کردم

delete from Table1 where username='ali'
اما ارور میده و حذف نمی کنه

reza344
دوشنبه 21 شهریور 1390, 12:56 عصر
سلام
از این دستور استفاده کن :
Membership.DeleteUser("ali");

ضمنا:
Namespace: System.Web.Security

موفق باشی

mehdi.mousavi
دوشنبه 21 شهریور 1390, 13:45 عصر
بله دوست عزیز در قسمت IsLockedOut عدد 1 نوشته شده بود و بقیه عدد 0 که نشون میده قفل شده خوب من می خوام این یوزرنیم رو حذف کنم اما با دستور حذف ارور میده و پاک نمیشه میشه راهنمایی بکنین چطور این کار رو انجام بدم

سلام.
برای حذف UserName مورد نظر، از aspnet_Users_DeleteUser استفاده کنید تا Role ها، Profile ها، Web Part State ها و ... مرتبط با کاربر نیز حذف بشن.
(البته اگر براتون امکان اجرای دستور پاسخ Reza344 وجود داره، اون روش ارجحیت داره).

موفق باشید.