PDA

View Full Version : extract یک فایل SFX با استفاده از دستورات cmd

Rejnev
جمعه 18 شهریور 1390, 22:58 عصر
سلام...
یک سری فایل اطلاعاتی دارم که باید بعد از نصب در محل برنامه کپی بشن. اونها رو با استفاده از winrar تبدیل به یک فایل اجرایی SFX میکنم(چون تعدادشون خیلی زیاده) و در سی دی رایت خواهم کرد. حالا میخوام کاربر وقتی برنامه رو نصب کرد، با یک دستور کامندی اون فایل رو اجرا کنم بطوری که در محل نصب extract بشه. اگه همینجوری اجراش کنیم، یک پنجره میاد که آدرس میخواد. میخوام توی command یک کد بنویسم که خودش اینکارو انجام بده و نیازی نباشه که کاربر آدرس بده.

الان فقط اون کد رو لازم دارم. گوگل هم کردم، ولی نتایج جالبی نگرفتم.
با تشکر.

aram_2
شنبه 19 شهریور 1390, 10:21 صبح
سلام تو یه فایل bat بذار.

@REM ------- BEGIN demo.cmd ----------------
@setlocal
@echo off
set path="C:\Program Files\WinRAR\";%path%
for /F %%i in ('dir /s/b *.rar') do call :do_extract "%%i"
goto :eof

:do_extract
echo %1
mkdir %~1.extracted
pushd %~1.extracted
unrar e %1
popd

REM ------- END demo.cmd ------------------[

Rejnev
شنبه 19 شهریور 1390, 14:40 عصر
مرسی که پاسخ دادین
یک کوچولو توضیح میدین که
-لازمه که برنامه winRar نصب باشه؟
-فایلم فایل exe هست (توی winrar گزینه convert to sfx رو زدم که هنگام اکسترکت نیازی به winrar نباشه)، الان اون فایل رو که حالا توی سی دیه، کجای این فایل bat آدرس بدم؟

aram_2
شنبه 19 شهریور 1390, 18:08 عصر
دوست خوب این کد بالا برای فایلهای rar هست یکی یکی تو پشته میذاره بعد که خارج کرد اکستراکت می کنه و از پشته حذف .اما شما خودت sfx ساختی که نیازی به winrar نباشه.برای اونکاری که گفتید از طریق command line میشه sfx ساخت که نیازی به پرسیدن و...نداره .
توضیحات (http://www.msfn.org/board/topic/34343-winrar-sfx-commands/page__st__20)

attenoGit
پنج شنبه 14 مهر 1390, 08:22 صبح
I have some ISO files that are only in UDF compression, I cannot extract it with isobuster for some reason, any other solution?