PDA

View Full Version : چه افزونه هایی روی FireFox تون نصبه؟

Rejnev
جمعه 18 شهریور 1390, 23:14 عصر
سلام...
اینو زدم تا بلکه اگه دوستان افزونه های مفیدی و واقعا کاربردی ای دارن معرفی کنن تا بقیه هم بشناسن و استفاده کنن:
از خودم شروع میکنم
75116
* اولی که برای دانلود ویدئو از یوتیوب هست.
* دومی برای بلاک کردن و بقولی ایجاد لیست سیاه از سایتهای مختلفه. معمولا توی نتایج گوگل به سایتهایی منتقل میشین که فقط تگ کردن و هیچ خاصیتی ندارن. به شخصه نفرت دارم ازون سایتها و فورن میبرم توی لیست سیاه این افزونه. بعد اگه دوباره اون سایت یا هر زیر شاخه ای ازون باز شد، به صفحه ای که تعریف کردین منتقل خواهید شد. من خودم صفحه خالی رو انتخاب کردم
* افزونه بعدی:
لینک آلرت هست که وقتی روی لینک های مختلف برین (البته بجز لینک های عادی) یک ایکن کنار موس قرار میگیره که نشون میده لینک مقصد چجوریاست. مثلا اگه آیکن دو تا پنجره روی هم اومد یعنی لینک در صفحه جدید باز خواهد شد...
* افزونه بعدی quick toggle هست که یک نوار شکل status bar ایجاد میکنه و مخصوص تنظیمات سریع پراکــسی هست.
* و افزونه اخر هم برای ذخیره تصاویر داخل صفحه هست. این آخری تنظیمات زیاد داره. من طوری تنظیمش کردم که عکس ها رو توی یک آدرس مشخص ذخیره کنه، تصاویر بزرگتر از یک اندازه خاص رو ذخیره کنه، اگه ذخیره تصاویر با مشکلی مواجه شد به کاربر پیغام نده، منوهای اضافش رو غیر فعال کردم و ...

در کل بگم... فایر فاکس رو فقط به خاطر این extension ها و افزونه هاش میخوام...

JaguarXF
شنبه 19 شهریور 1390, 08:03 صبح
firebug

.....

ricky22
شنبه 19 شهریور 1390, 09:19 صبح
Better Facebook
BlockSite
Firebug
YSlow
Read It Later
gTranslate
Greasemonkey

amir-yeketaz
شنبه 19 شهریور 1390, 19:06 عصر
اقا کسی ابزاری یا راهی واسه بک آپ گیری از افزونه ها تو فایرفاکس 6 میشناسه؟

Rejnev
شنبه 19 شهریور 1390, 22:09 عصر
اقا کسی ابزاری یا راهی واسه بک آپ گیری از افزونه ها تو فایرفاکس 6 میشناسه؟
ایول... به خوب نکته ای اشاره کردی.
از بوکمارها که با خود فایرفاکس میشه بک آپ گرفت. برای اکستنشن ها هم باز یک افزونه هست!:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/febe/
باید آدرس بک آپ گیری رو تنظیم کنید.
دکمش میاد کنار ساعت... توی نوار افزونه های پایین صفحه. آیکن یک ساعته. روش کلیک و بعد ok تا بک آپ بگیره. بعد خروجی یک فایل html میده که با کلیک روی لینک افزونه هایی که داشتین، به سایت موزیلا هدایت میشین و صفحه اون افزونه باز خواهد شد و باید نصبش کنین...

amir-yeketaz
یک شنبه 20 شهریور 1390, 01:44 صبح
ممنون ... اتفاقا من قبلا از همین FEBE استفاده میکردم (تو نسخه های قبل) ... ولی فکر کنم از 5 به بعد دیگه کار نمیکرد ... ولی مثیکه به تازگی نسخه ی جدید دادن:دی

hossein71
دوشنبه 21 شهریور 1390, 09:04 صبح
این هم افزونه های بنده

75207

MohsenB
سه شنبه 22 شهریور 1390, 01:14 صبح
سلام

افزونه ای که خیلی بدردخوره gTranslate هستش