PDA

View Full Version : مبتدی: نمایش یک Loader وقتی که کاربر دکه ارسال مطلب رو زد ...

aspismylove
شنبه 19 شهریور 1390, 09:49 صبح
سلام دوستان صبحتون بخیر

ببخشید من میخام وقتی کاربر دکمه ارسال پست یا عضویت و یا ورود رو زد , یک عکس Loader کوچیک براش نمایش داده بشه و بعد اون اتفاق بیفته !!!

فک کنم واضح گفتم ... !!

ببینید یعنی میخان وقتی کاربر اطلاعات مورد نظر رو برای عضویت زد و بعد دکمه عضویت رو زد , اون موقع یک عکس وسط صفحه براش به نمایش در بیاد و تا زمانی که برنامه ما داره عملیات عضویت و انجام میده (یعنی داره یوزر و ... رو داره چک میکنه و توی بانک ذخیره میکنه ) یک Loader کوچیک براش نمایش داده بشه و بعد یک پیغام موفقیت آمیز براش نمایش داده بشه !!!

ممنون میشم راهنمایی کنین !!!!

:لبخندساده::لبخندساده:

Saman Hashemi
شنبه 19 شهریور 1390, 09:56 صبح
با استفاده از popup modal jquery (http://choosedaily.com/1178/15-jquery-popup-modal-dialog-plugins-tutorials/) قابل پياده سازيه...!

aspismylove
شنبه 19 شهریور 1390, 10:05 صبح
با استفاده از popup modal jquery (http://choosedaily.com/1178/15-jquery-popup-modal-dialog-plugins-tutorials/) قابل پياده سازيه...!

مرسی داداش , از این نمونه ها زیاد دارم , ولی نمیدونم کجا باید استفاده کنم !!!

mohsen.nsb44
شنبه 19 شهریور 1390, 10:13 صبح
سلام دوستان صبحتون بخیر

ببخشید من میخام وقتی کاربر دکمه ارسال پست یا عضویت و یا ورود رو زد , یک عکس Loader کوچیک براش نمایش داده بشه و بعد اون اتفاق بیفته !!!

فک کنم واضح گفتم ... !!

ببینید یعنی میخان وقتی کاربر اطلاعات مورد نظر رو برای عضویت زد و بعد دکمه عضویت رو زد , اون موقع یک عکس وسط صفحه براش به نمایش در بیاد و تا زمانی که برنامه ما داره عملیات عضویت و انجام میده (یعنی داره یوزر و ... رو داره چک میکنه و توی بانک ذخیره میکنه ) یک Loader کوچیک براش نمایش داده بشه و بعد یک پیغام موفقیت آمیز براش نمایش داده بشه !!!

ممنون میشم راهنمایی کنین !!!!

:لبخندساده::لبخندساده:
شما می تونید با ajax این کار رو انجام بدین
یک نمونه کد واست می زارم

<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel2" runat="server" UpdateMode="Conditional">
<ContentTemplate>
<asp:LinkButton ID="btnOk" runat="server" Height="25px" style="margin-top : 10px;"
Width="100px" CssClass="buttons" onclick="btnOk_Click" >تأیید</asp:LinkButton>
<div id="divProgressOkButton" style="width:40px; height:40px; vertical-align:middle; text-align:center;">
<asp:UpdateProgress ID="UpdateProgressOkButton" runat="server" AssociatedUpdatePanelID="UpdatePanel2">
<ProgressTemplate>
<asp:Image ID="Image3" runat="server" ImageUrl="~/images/loading1.gif" Width="40px" Height="40px"/>
</ProgressTemplate>
</asp:UpdateProgress>
</div>
<asp:Label ID="lblMessage" runat="server" Text=""></asp:Label>
</ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>

aspismylove
شنبه 19 شهریور 1390, 10:20 صبح
مرسی , ولی این کد اررور میده , راستی من هیچی ای جکس بلد نیستم !!!

mohsen.nsb44
شنبه 19 شهریور 1390, 10:38 صبح
لطفا ارور خود رو بزار در ضمن شما باید اجاکس اکستنشن رو در ویژوال استدیو داشته باشی دوست عزیز

aspismylove
شنبه 19 شهریور 1390, 10:42 صبح
لطفا ارور خود رو بزار در ضمن شما باید اجاکس اکستنشن رو در ویژوال استدیو داشته باشی دوست عزیز
اینه اررور :

Server Error in '/WebSite21' Application.

Compilation Error

Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: BC30456: 'btnOk_Click' is not a member of 'ASP.default2_aspx'.

Source Error:

Line 14: <ContentTemplate> Line 15: Line 16: <asp:LinkButton ID="btnOk" runat="server" Height="25px" style="margin-top : 10px;" Line 17: Line 18: Width="100px" CssClass="buttons" onclick="btnOk_Click" >تأیید</asp:LinkButton>

smm2006sh
شنبه 19 شهریور 1390, 10:45 صبح
میتونی از کنترل های updatePanel , updateprogress استفاده کنی . یه اپدیت پنل میندازی و حاوی یه سری کنترل (هرچی که میخوای اپدیت بشه) ودر داخل اون یه اپدیت پروگرس و چیزی که میخوای نمایش داده بشه را توی اپدیت پروگرس . حالا زیر دکمه باتن خودت بنویس
System.Threading.Thread.Sleep(2000); دقیقا مثل کد با لا مه دوست خوبمون گذاشته .

aspismylove
شنبه 19 شهریور 1390, 10:54 صبح
میتونی از کنترل های updatePanel , updateprogress استفاده کنی . یه اپدیت پنل میندازی و حاوی یه سری کنترل (هرچی که میخوای اپدیت بشه) ودر داخل اون یه اپدیت پروگرس و چیزی که میخوای نمایش داده بشه را توی اپدیت پروگرس . حالا زیر دکمه باتن خودت بنویس
System.Threading.Thread.Sleep(2000); دقیقا مثل کد با لا مه دوست خوبمون گذاشته .

ممنون از راهنماییتون , ولی من نمیدونم که توی صفحات عادی میشه از ای جکس استفاده کرد یا نه !!!؟؟؟؟؟؟؟

چون من تا حالا با ای جکس کار نکردم

mohsen.nsb44
شنبه 19 شهریور 1390, 12:48 عصر
اینه اررور :

Server Error in '/WebSite21' Application.

Compilation Error

Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: BC30456: 'btnOk_Click' is not a member of 'ASP.default2_aspx'.

Source Error:

Line 14: <ContentTemplate> Line 15: Line 16: <asp:LinkButton ID="btnOk" runat="server" Height="25px" style="margin-top : 10px;" Line 17: Line 18: Width="100px" CssClass="buttons" onclick="btnOk_Click" >تأیید</asp:LinkButton>
این ارور میگه که رویداد کلیک واسه دکمه تو وجود نداره تو صفحه که یک دکمه به نام btnOk گذاشتی روش دوبار کلیک کن تا رویداد کلیک اون فعال بشه

mostafa_tak2000
یک شنبه 19 آذر 1391, 00:59 صبح
ببخشید بچه ها من همه کارهای دوستان را انجام دادم و وقتی کاربر دکمه مثلا ثبت را میزنه تصویر نمایش داده میشه به مدت دلخواه ولی کدهای بعدی آن اجرا نمیشن . چیکارباید بکنم . تصاویر فرم و کدهاراهم براتون میفرستم لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
9630196302