PDA

View Full Version : سوال: مشکل خیلی عجیب در سایت که با کپی کردن app.config حل می شه ؟!!!!!!!!!

mohammad diba
یک شنبه 20 شهریور 1390, 23:47 عصر
سلام بر دوستان و بزرگواران
تو رو خدا کمکم کنید خیلی گیرم . من یه سایت طراحی کرده ام که بعد از چن دقیقه این پیغام رو میده و اگه فایل app.config رو دوباره کپی می کنی مشکل حل می شه؟ چرا این مشکل به وجود اومده چه جوری حلش کنم؟؟؟؟؟؟

میلاد قاضی پور
دوشنبه 21 شهریور 1390, 00:59 صبح
خب خودش که داره میگه که . برو به فایل کانفیگ و توی تگ custom error اون صفحه اتریبیوت mode رو روی ریموت اونلی بذار و صفحه ی اروری که برای مواقع وقوع ارور اسختی تا به کاربر نشون داده بشه رو توی اون اتریبیوت defaultredirect وارد کن .

Saman Hashemi
دوشنبه 21 شهریور 1390, 08:56 صبح
خب خودش که داره میگه که . برو به فایل کانفیگ و توی تگ custom error اون صفحه اتریبیوت mode رو روی ریموت اونلی بذار و صفحه ی اروری که برای مواقع وقوع ارور اسختی تا به کاربر نشون داده بشه رو توی اون اتریبیوت defaultredirect وارد کن .
مشكل اينه كه اصلا ايني كه نشون ميده ارور نيست شما بايد تگ customerError پيدا كني mode برابر off بذاري اونوقت بهت ميگه چرا و توي كدوم صفحه مشكل داري...!

mohammad diba
دوشنبه 21 شهریور 1390, 15:37 عصر
مرسی از دوستان
خوب چرا وقتی فایل app.config رو کپی می کنی دوباره درست می شه؟یه خورده عجیب نیست؟

Saman Hashemi
دوشنبه 21 شهریور 1390, 16:00 عصر
عجيب نيست احتمالا شما يه جايي به مشكل ميخوري مثلا به خاطر باز موندن تعدادي كانكشن برنامه به ارور ميخوره و شما با اين كار برنامه دوباره ريست ميكنيد و اون كانكشن ها از بين ميره و برنامه كار ميكنه...!

app.config براي winapp براي web ميشه web.config :چشمک:

mohammad diba
دوشنبه 21 شهریور 1390, 17:08 عصر
مرسی سامان جان بررسی می کنم لطفا بازم کمکم کنید.