PDA

View Full Version : سوال: کلیک روی Button با Timer

CHAMALZ
سه شنبه 22 شهریور 1390, 08:42 صبح
با سلام خدمت همه. من میخوام یک برنامه در c# بنویسم که از وقتی که اجرا میشود به عوان مثال 20 ثانیه بعد روی یک دکمه کلیک کند. من این برنامه را درست کردم و روی 2 کامپیوتر (با سخت افزار های یکسان) همزمان اجرا کردم. حالا مشکل من این است که هیچ موقع این دو برنامه همزمان روی دکمه کلیک نیمکنند.(همیشه یکی از آن ها چند هزارم ثانیه زودتر یا دیرتر عمل میکنند.) در ضمن برام صدم ثانیه و هزارم ثانیه خیلی خیلی مهم است. کسی میتونه بهم کمک کنه که این کار کاملا همزمان انجام گیرد؟ با تشکر

water_lily_2012
سه شنبه 22 شهریور 1390, 09:44 صبح
شما چطور دو برنامه را همزمان اجرا کردید.
و از کجا متوجه شدید که چند هزارم ثانیه زودتر یا دیرتر اجرا میشه.
در ضمن چه نیازی به چنین کاری دارید.
ذکر کنید شاید دوستان راه بهتری داشته باشند.

CHAMALZ
سه شنبه 22 شهریور 1390, 09:51 صبح
1- داخل این پوشه رفتم proje\bin\Debug و روی فایل proje.exe راست کلیک کردم و گزینه کپی را انتخاب کردو و روی یک سیستم دیگر پیست کردم. و با دابل کلیک اجرا کردم.
2- از اینجا که دقیقا با هم اجرا نمیشند متوجه شدم.

water_lily_2012
سه شنبه 22 شهریور 1390, 10:05 صبح
شما هر دو برنامه را با دابل کلیک اجرا کردید، آن هم به صورت همزمان.درسته؟
مگر چنین چیزی امکان داره. که شما بتوانید همزمان روی دو فایل کلیک کنید.
و اگر تک تک اجرا کردید و زمان اجرا را محاسبه کردید. خوب احتمالا با یک ساعت معمولی زمان را محاسبه کرده اید و شاید هم با یک برنامه که اون هم نیاز به کلیک برای شروع دارد و این هم نم نمی تونه راهی برای محاسبه زمان اجرا برنامه باشه.
در کل به راحتی شما نمی توانید روی دو سیستم دو برنامه را به طریقی همزمان اجرا کنید که حتی هزارم ثانیه اختلاف نداشته باشه.

نگفتید برای چه کاری به چنین برنامه ای نیاز دارید؟

CHAMALZ
سه شنبه 22 شهریور 1390, 10:13 صبح
من بر نامه را روی دو سیستم اجرا کردم . بله درست است نمیتوان همزمان روی دو فایل کلیک کرد. یعنی وقتی که برنامه را روی سیستم 1 اجرا میکنم 5 ثانیه طول میکشه که روی سیستم 2 هم کلیک کنم و اجرا بشه. این برنامه قرار است راس یک ساعت خاص مثلا ساعت 1 یه پکت به سایتی ارسال کنه و زمان خیلیی خیلی مهم است

water_lily_2012
سه شنبه 22 شهریور 1390, 10:25 صبح
شما با ثانیه ها هم در ویندوز می توانید کار کنید. اما با هزارم ثانیه نه.
معمولا برنامه های RaelTime (چیزی که شما ازش صحبت می کنید) هرگز با سیستم عامل ها اجرایی نمی شوند. و باید فقط سخت افزار باشه.اگر سیستم عامل خونده باشید متوجه منظور من می شوید.

در ضمن بر فرض که شما به چنین چیزی دست پیدا کنید. مطمئن باشید Pack شما در ثانیه مشخص به مقصد نمی رسد.(مشکلات اینترنت را هم دارید)