PDA

View Full Version : PDO و Nusphere 5.2

mehdi4467
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 00:07 صبح
سلام

امروز من به یک مشکل جالب برخوردم.
برنامه من در هاست و نیز لوکال درست کار می کنه. حتی با nusphere نسخه 6.1 هم درست کار می کنه. منتها چون این نسخه trial بود من نسخه 5.2 رو نصب کردم ولی توی این نسخه مشکل داره. و ایراد زیر رو میده:

Fatal error: SQLSTATE[HY000]: General error: 2014 Cannot execute queries while other unbuffered queries are active. Consider using PDOStatement::fetchAll(). Alternatively, if your code is only ever going to run against mysql, you may enable query buffering by setting the PDO::MYSQL_ATTR_USE_BUFFERED_QUERY attribute. in C:\xampp\htdocs\myshop\include\database_handler.ph p on line 113

من کمی که بررسی کردم دیدم وقتی 2 تا SP رو پشت سرهم اجرا میشه این مشکل بوجود میاد. ولی الان سوال من اینکه که چرا در Nusphere 5.2 فقط مشکل داره و راه حل اون چیه؟

Keramatifar
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 12:07 عصر
دوست عزیز
این مشکل مربوط به سرورهای ویندوز است، شما بعد از اجرای هر SP باید کانکشن رو close کنید، اما اگر برنامتون قراره روی لینوکس اجرا بشه نیاز به اینکار نیست

mehdi4467
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 12:33 عصر
دوست عزیز
این مشکل مربوط به سرورهای ویندوز است، شما بعد از اجرای هر SP باید کانکشن رو close کنید، اما اگر برنامتون قراره روی لینوکس اجرا بشه نیاز به اینکار نیست
سلام
من اومدم بعداز اجرای SP اول
DatabaseHandler::Close(); رو گذاشتم ولی باز هم فرقی نکرد.
در ضمن این برنامه بدون مشکل در ویندور با xammp کار می کنه . فقط در Nusphere کار نمی کنه.

ممنون