PDA

View Full Version : شرط در کوئری

mhamedm2008
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 19:27 عصر
سلام
چه جوری می تونم توی کوئری شرط بزارم
مثا اینکه اعدادی که مخالف صفر هستند رو نشون بده یا بزرگتری از 5 هستند
با تشکر

mehdi_fiz
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 20:05 عصر
سلام دوست عزیز
در قسمت criteria فیلد مورد نظر شرط <>0 یا >5 را تایپ کنید
موفق باشید

mhamedm2008
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 21:02 عصر
کار نمیکنه.اول که توی تیبل نوع فیلدم روی Text بود کار میکرد و بعد که فیلدم رو از نوع Nember گذاشتم دیگه این دستور کار نمیکنه
دستوری دیگه ای بزارید
ممنون

mehdi_fiz
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 00:09 صبح
س لام دوست عزیز
نمونه فایلتون رو آپلود کنید تا روی نمونه اصلاح شود
موفق باشید

jafarjoon
دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:18 صبح
با سلام خدمت اساتید گرامی
بنده هم در مورد شرط در کوئری مشکل دارم خواهشمند است راهنمائی کنید خیلی ضروریه
سوال اینه که من یه تیبل دارم که داخلش اطلاعاتی در مورد مراکز خدمات کشاورزی ،نام روستا، نام کشاورز ، مقدار سطح آبی کشت شده و مقدار سطح دیم کشت شده ثبت گردیده حال سوال اینه که چطوری باید در یک کوئری که سوال آن براساس کد مرکز خدمات می باشد و مجموع روستاها را نمایش میدهد در گزارش تعداد بهره بردار هر بخش آبی و دیم را در گزارش ثبت کرد این در صورتی است که یک کشاورز ممکن است سطح آبی صفر باشه و فقط دیم داشته باشه یا برعکس یا هر دو را داشته باشه و این در صورتی است که در هر بخش صفر ها را شمارش نکنه البته نمونه فایل را در زیر آپلود کردم با تشکر

75484 نمونه فایل

نمونه گزارش خواسته شده:
75483

hghb57
دوشنبه 28 شهریور 1390, 11:35 صبح
با سلام خدمت اساتید گرامی
بنده هم در مورد شرط در کوئری مشکل دارم خواهشمند است راهنمائی کنید خیلی ضروریه
سوال اینه که من یه تیبل دارم که داخلش اطلاعاتی در مورد مراکز خدمات کشاورزی ،نام روستا، نام کشاورز ، مقدار سطح آبی کشت شده و مقدار سطح دیم کشت شده ثبت گردیده حال سوال اینه که چطوری باید در یک کوئری که سوال آن براساس کد مرکز خدمات می باشد و مجموع روستاها را نمایش میدهد در گزارش تعداد بهره بردار هر بخش آبی و دیم را در گزارش ثبت کرد این در صورتی است که یک کشاورز ممکن است سطح آبی صفر باشه و فقط دیم داشته باشه یا برعکس یا هر دو را داشته باشه و این در صورتی است که در هر بخش صفر ها را شمارش نکنه البته نمونه فایل را در زیر آپلود کردم با تشکر

75484 نمونه فایل

نمونه گزارش خواسته شده:
75483

فايل ضميمه Query1 را نگاه كن

karmand
دوشنبه 28 شهریور 1390, 13:23 عصر
لازم نبود همه بانك اطلاعيت را بفرستي!
يك نمونه گذاشتم اگر كار شد كه هيچ اگر سئوالي داشتي در خدمتم
كدها اكثرا تكراري است يكي را ياد بگيري بقيه مانند هم است فقط نام تابعي از فاميل است

jafarjoon
دوشنبه 28 شهریور 1390, 16:09 عصر
با تشکر از شما دوست عزیز خیلی خوب بود واقعا ممنونم جوابو گرفتم:تشویق: