PDA

View Full Version : دعوت به همکاری در 2 پروژه

tony.montana
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 21:40 عصر
با سلام
دوستان گرامی من دو پروژه دارم که به صورت تفکیک شده پایین توضیح خواهم داد , عزیزانی که مایل به همکاری هستند لطفا توضیحات پروژه ها را مطالعه نمایند و قیمت مورد نظر خود را برای هر پروژه به صورت تفکیک شده در این تاپیک اعلام نمایند

توضیحات کلی
زبان برنامه php
بانک اطلاعاتی mysql
نوع سرور linux
کنترل پنل directadmin

پروژه A
ایجاد ساب دامین و بانک اطلاعاتی
دوستان گرامی در این پروژه من نیاز به اسکریپتی دارم که توسط ان بتوانم به صورت خودکار یک ساب دامین و یک بانک اطلاعتی ایجاد کنم به طور مثال وقتی کاربر در سایت ثبت نام می کند به صورت خودکار یک ساب دامین و یک بانک اطلاعاتی در سایت ایجاد شود
توضیح: اسکریپتی که شما در نهایت تحویل می دهید با دریافت یک نام کاربری یک ساب دامین و یک بانک اطلاعاتی با همان نام کاربری ایجاد نماید

پروژه B
اس ام اس
در این پروژه من نیاز به اسکریپتی دارم که برای کاربر اس ام اس ارسال کند , به طور مثال وقتی کاربر ثبت نام می کند به صورت خودکار یک اس ام اس برای کاربر ارسال شود
توضیح اسکریپتی که شما در نهایت تحویل می دهید با دریافت یک شماره به صورت خودکار اس ام اس را برای همان شماره ارسال نماید

پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم

mohsen24000
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 01:27 صبح
برای ارسال پیامک نیاز به یک وب سرویس دارید که پس از خرید ارسال پیامک دیگه کاری نداره و نیازی به تعریف پروژه نیست...

tony.montana
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 01:42 صبح
برای اولی چطور
ممنون

رضا قربانی
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 10:55 صبح
من هر دوتاش رو واست انجام می دم 1 میلیون تومن .
هاست و دامین هم از شماست .
اینم شماره منه : 09119171500

tony.montana
جمعه 25 شهریور 1390, 12:54 عصر
دوستان گرامی هر دو پروژه واگذار شد لطفا از ارسال پیام خصوصی و سوال خوداری فرمایید
پروژه اول با قیمت 200هزار تومان و پروژه دوم با قیمت 100هزار تومان واگذر شد
از توجه و همکاری دوستان سپاسگذارم

farhadfery
جمعه 25 شهریور 1390, 20:48 عصر
دوستان گرامی هر دو پروژه واگذار شد لطفا از ارسال پیام خصوصی و سوال خوداری فرمایید
پروژه اول با قیمت 200هزار تومان و پروژه دوم با قیمت 100هزار تومان واگذر شد
از توجه و همکاری دوستان سپاسگذارم

واقعاً!!!:متعجب:. مطمین برنامه نویسه؟:گیج:

binyaft
جمعه 25 شهریور 1390, 21:54 عصر
واقعاً!!!:متعجب:. مطمین برنامه نویسه؟:گیج:

پنل SMS و ساب دامین مجازی بیشتر از این هام خرجی نداره :)