PDA

View Full Version : نحوه ارسال اطلاعات از یک برنامه تحت ویندوز به یک صفحه وب

sarbazshandi
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 01:10 صبح
با سلام
من می خواستم از یک برنامه تحت ویندوز به یک صفحه وب ، مقادیری را پست کنم لطفا بنده را راهنمایی کنید
در ضمن من نمی خوام از روش وب سرویس استفاده کنم.

اوبالیت به بو
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 01:19 صبح
سلام

همه چیز بستگی به صفحه وب شما داره.

اگر DataBase در کار هست باید بانک اطلاعاتی وب و ویندوز یکی باشه یا حداقل به سری ارتباط هایی باهمدیگه از نظر تحلیل سیستمی داشته باشند.

شما می تونید از طریق QueryString مقادیر خودتون رو ارسال کنید اما به شرطی که اون صفحه وب آمادگی دریافت این QueryString رو داشت باشه.

sarbazshandi
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 01:29 صبح
با تشکر از راهنماییتون
اجازه بدهید بیشتر توضیح بدم
در واقع من این مقادیر را به یک صفحه وب که متعلق به یک شرکتی است که ارسال sms انجام می دهد، پست می کنم . آن شرکت نیز این اطلاعات را که شامل Username و password و شماره موبایل و متن sms و ... است را از طریق این صفحه دریافت می کند و sms را به آن شماره موبایل می فرستد.
قبلا از طریق asp.net این کار را خیلی راحت انجام داده بودم ولی برای ساخت نرم افزار تحت ویندوزش با مشکل مواجه شده ام لطفا راهنمایی کنید.

aserfg
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 11:18 صبح
مهم برنامه سایت سرویس دهنده است اگه اون از طریق یه وب سرویس این کار رو انجام می ده شما نمی تونی بگی

در ضمن من نمی خوام از روش وب سرویس استفاده کنم.
از سایت مربوطه سئوال کن به چه شکل باید اطلاعات براشون ارسال بشه ، اون وقت اگه در پیاده سازی خواسته اونا مشکل داشتی بگو تا دوستان راهنمایی کنند .

modern_amin
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 15:09 عصر
با تشکر از راهنماییتون
اجازه بدهید بیشتر توضیح بدم
در واقع من این مقادیر را به یک صفحه وب که متعلق به یک شرکتی است که ارسال sms انجام می دهد، پست می کنم . آن شرکت نیز این اطلاعات را که شامل Username و password و شماره موبایل و متن sms و ... است را از طریق این صفحه دریافت می کند و sms را به آن شماره موبایل می فرستد.
قبلا از طریق asp.net این کار را خیلی راحت انجام داده بودم ولی برای ساخت نرم افزار تحت ویندوزش با مشکل مواجه شده ام لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
اگر از سرویس وب شما ویژه برنامه نویسان باشه با درخواست شما همون شرکت DLL رو به شما ارائه میده