PDA

View Full Version : سوال: یه کلاس برای چک کردن فرمت آدرس صفحات اینترنتی

idocsidocs
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 13:39 عصر
من توی قسمت ثبت لینک سایتم امکان قرار دادن آدرس صفحه لینک دهنده رو گذاشتم.

از اونجاییکه آدرس صفحات اینترنتی می تونن شامل کاراکترهای مختلفی باشن، نمی تونم یه تابع مناسب بنویسم.

ایا برای این کار یه کلاس آماده وجود داره؟

binyaft
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 13:58 عصر
فقط اسم هاست رو بذار خب .

پ.ن : سوال هایی میپرسی هااااا ....

idocsidocs
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 15:17 عصر
فقط اسم هاست رو بذار خب .

پ.ن : سوال هایی میپرسی هااااا ....
بعضی وقتا لازمه که به صفحات جانبی وب سایت هم اجازه ثبت شدن بدیم.

مثلا توی قسمت ثبت لینک، اگر کاربر توی قسمت مقالات سایتش به ما لینک داده باشه، روشی که شما می گید عمل نمی کنه.

یا اگه توی یه فایل html با ادرس زیر به ما لینک داده باشه بازم با روش شما نمی تونیم جواب بگیریم.

http://site.com/links/myurl.html

binyaft
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 16:13 عصر
خب چه فرقی داره ؟ شما برای نمایش میخوای ، فقط نام دامین رو بذار بگو فلانی به ما لینک داده دیگه !

idocsidocs
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 17:01 عصر
خب چه فرقی داره ؟ شما برای نمایش میخوای ، فقط نام دامین رو بذار بگو فلانی به ما لینک داده دیگه !

اگه می خواستم این کار رو بکنم که دیگه نمی پرسیدم :چشمک:

سایر دوستان نظری ندارن؟

MMSHFE
دوشنبه 28 شهریور 1390, 11:07 صبح
با سلام، ميشه بيشتر توضيح بدين؟ مگه ['SERVER['HTTP_REFERER_$ اطلاعات كافي در اختيارتون نميگذاره؟ ميخواين اين اطلاعات رو به نحو خاصي دسته بندي كنيد؟ اگه ممكنه توضيحاتتون رو تكميل كنيد تا بشه بهتر راهنمايي كرد. موفق باشيد.

idocsidocs
دوشنبه 28 شهریور 1390, 11:40 صبح
با سلام، ميشه بيشتر توضيح بدين؟ مگه ['SERVER['HTTP_REFERER_$ اطلاعات كافي در اختيارتون نميگذاره؟ ميخواين اين اطلاعات رو به نحو خاصي دسته بندي كنيد؟ اگه ممكنه توضيحاتتون رو تكميل كنيد تا بشه بهتر راهنمايي كرد. موفق باشيد. من می خوام آدرسهایی که از طریق فرم ارسال می شن رو چک کنم. با این کد که نمی شه این کار رو کرد. توی قسمت ثبت لینک سایت می خوام استفاده کنم.
ایا کلاسی هست که بشه باهاش فرمت صحیح آدرس لینکها و فایلهای اینترنتی رو تشخیص داد؟

MMSHFE
دوشنبه 28 شهریور 1390, 13:05 عصر
بايد از Regular Expression استفاده كنيد. توي سايت PHPClasses.org هم بگردين كلاس آماده پيدا ميكنيد. الآن دقيقاً خاطرم نيست ولي قبلاً ديده بودم. دنبال URL Validation بگردين. موفق باشيد.