PDA

View Full Version : روبات وب 4share

//mohammad
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 15:04 عصر
باسلام
من میخوام برنامه ای بنویسم که زمانی که تایمر یک سایت به یک عدد خاصی رسید ، بر روی فلان دکمه صفحه وب کلیک کند.

مثلا زمانی که تایمر سایت 4share مساوی 0 شد، روی لینک دانلود کلیک کند.

خواهشا کمکم کنید خیلی فوریه..
ممنون

complexcoding
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 16:13 عصر
دوستان این سوال برای من هم بوجود آمده :متفکر:

مثلا یک متنی رو بنویسیم و آن متن دورن قسمت سرچ گوگل تایپ بشه

یا مثلا در قسمت سورس مرورگر Pest بشه
به نظر من این بحث خیلی مهم و تخصصی هست و هر کسی می تونه باید کمکی کنه سپاسگذار می شم؟

Amir Oveisi
شنبه 26 شهریور 1390, 14:36 عصر
صفحه مورد نظر رو با کنترل webbrowser دات نت لود کنيد و بر اساس DOM اون صفحه ميتونيد مقدار کنترل هاى HTML بخونيد يا تغيير بديد و يا اسکريپت هاى موجود رو اجرا کنيد. براى اين کار از متدهاى کلاس WEBBROWSER (اگه اسمشو درست گفته باشم) ميتونيد استفاده کنيد.

complexcoding
شنبه 26 شهریور 1390, 21:25 عصر
آقا امیر می شه یه ذره بیشتر توضیح بدین یه جوری مسئله رو موشکافانه تر توضیح بدید؟

mohamadice
شنبه 26 شهریور 1390, 22:21 عصر
باسلام
من میخوام برنامه ای بنویسم که زمانی که تایمر یک سایت به یک عدد خاصی رسید ، بر روی فلان دکمه صفحه وب کلیک کند.

مثلا زمانی که تایمر سایت 4share مساوی 0 شد، روی لینک دانلود کلیک کند.

خواهشا کمکم کنید خیلی فوریه..
ممنون

دوست عزیز به این شکل نیست که یه روبات بیاد روی صفحه کلیک کنه !
این تایمر یک کد جاوا اسکریپ که بعد از یک کانتر از سرور درخواست لینک دانلود میکنه!
شما باید کد را آنالیز کنی ( قبل و بعد از وجود لینک)
بعد لینک دانلود رو بعد از اون مدت زمان از داخل وب پیج بکشی بیرون !
برای درسال درخواست هم از یه request ساده میتونی استفاده کنی.

دوستان این سوال برای من هم بوجود آمده :متفکر:

مثلا یک متنی رو بنویسیم و آن متن دورن قسمت سرچ گوگل تایپ بشه

یا مثلا در قسمت سورس مرورگر Pest بشه
به نظر من این بحث خیلی مهم و تخصصی هست و هر کسی می تونه باید کمکی کنه سپاسگذار می شم؟

درباره جستجو با استفاده از گوگل API های لازمه رو میتونی از Google Doc یا هرجای دیگه بخونی و ازشون استفاده کنی
دومی رو دقیقا نفهمیدم منظورت چی بود!

complexcoding
شنبه 26 شهریور 1390, 23:10 عصر
آقا محمد دقیقا منظورم این بود که من یک کد اچ تی ام ال یا سی اس اس دارم می خوام زمانی که یک دکمه رو کلیک می کنم این دکمه کدهای نوشته شده در ریچ تکس باکس را داخل قسمت سورس یک مرورگر پست کنه و اون رو نمایش بده بصورت خروجی اما دوستان راهنمایی کردن گفتن اون کدها رو به صورت فایل txt سیو کن بعد با مرورگر باز کن (حالا نمی دونم ایده شما چیه؟)
اما سوال اساسی من اینه که Google Doc که گفتی چی هست و باید از کجا کدها رو کشید بیرون یه توضیح کامل تر بدی ممنون می شم.