PDA

View Full Version : طریقه اجرای نرم افزار از روی DVD

va2012
جمعه 25 شهریور 1390, 08:44 صبح
سلام
من یک برنامه با حجم بالا دارم که با سی شارپ نوشته شده و برای نصب فضای خیلی زیادی از هارد احتیاج داره.حالا میخوام کاری کنم که هر وقت نرم افزار روی سیستم نصب شد تمام فایل های مورد نیاز رو از روی دی وی دی بخونه یعنی حتما برای اجرا شدن به دی وی دی نیاز داشته باشه. لطفا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه.
ممنون.

group45
جمعه 25 شهریور 1390, 10:39 صبح
سلام
واسه این کار شما باید منابعی رو که برنامه به اونها مراجعه میکنه رو شناسایی کنید بعد بتونی کدای برنامه رو عوض کنی که آدرس فایلها رو تغییر بدی
راستی از درایو مجازی نمیتونید استفاده کنید؟؟؟ دیشب یه برنامه درایو مجازی دیدم که از هارد چیزی کم نمیکرد

va2012
جمعه 25 شهریور 1390, 22:58 عصر
ممنون از پاسختون.
من میخوام بدونم نرم افزار های آموزشی که در بازاروجود داره وبرای اجرا حتما نیاز به سی دی دارن چجور کار میکنند؟ فرض کنید نرم افزاری که به صورت مولتی مدیا است و یک سری فیلم و فایلهای دیگه مثل ورد و PDF و ... توسط اون اجرا میشه و آدرس این فایلها رو با توجه به آدرس فایل هایی که در پوشه دیباگ قرار داره گذاشتم حالا اگه این فایل ها روی دی وی دی باشه با چه آدرسی میشه به اونها دسترسی داشت؟
یک مسئله دیگه که به ذهنم رسیده اینه که اگه نشد - نرم افزار رو پرتابل بسازم که نیازی به نصب نباشه . حالا اگه میشه توضیح بدید که مزایا ومعایب نرم افزار های پرتابل چیه و آیا برای نرم افزار های با حجم خیلی بالا هم جواب میده؟

va2012
شنبه 26 شهریور 1390, 10:19 صبح
لطفا اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید منظورتون از ساخت درایو مجازی چیه؟ یعنی روی کامپیوتر کاربر اول یک درایو مجازی درست کنیم بعد روی اون درایو فایلها رو بار گزاری کنیم؟