PDA

View Full Version : مشکل در انتقال فایل exe

aliommi
شنبه 26 شهریور 1390, 11:50 صبح
سلا من با سی شارپ یه برنام
ه نوشتم که از طریق linq با sql ارتباط داره من میخوام exe این فایل رو به یه کامپیوتر دیگه ببرم وقتی روی اون کامپوتر اجرا میکنم ای error میده 75389
من حتی user interface رو هم false کردم ولی باز جواب نمیده ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

morteza271
شنبه 26 شهریور 1390, 12:16 عصر
فکر کنم مشکل از ConnectionString باشه.
شما از چه ConnectionStringی استفاده کردین؟
دیتابیس رو توی Sql Managment اتچ میکنید یا نه؟
این مسیری که توی متن خطا هست روی کامپیوتری که خطا میده هست یا نه؟

aliommi
شنبه 26 شهریور 1390, 12:53 عصر
من از
connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename="|DataDirecto ry|\new project.mdf";Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=False" استفاده کردم و چون از طریق linqارتباط با sql داره فکر نمیکنم دیگه نیازی به اتچ باشه

morteza271
شنبه 26 شهریور 1390, 13:03 عصر
اگه به جای
AttachDbFilename="|DataDirectory|\new project.mdf قسمت از ConnetionString آدرس کامل دیتابیس رو بذارین درست میشه درسته؟
یعنی اینطوری تغییرش بدین :

connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=C:\Users\mona \Desctop\new project\new project\new project\bin\Debug\new project.mdf";Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=False
این یکی رو تست کنید ببینید درست میشه یا نه؟
اگه با این ConnectionString کار کنه پس حتما یه جای دیگه روی سیستمتون این دیتابیس رو دارین!

چون از طریق linqارتباط با sql داره فکر نمیکنم دیگه نیازی به اتچ باشه
فکر نمیکنم اینی که گفتین درست باشه.
مطمئنا بازم میتونید دیتابیس رو اتچ کنید و به نظر من اینطوری بهتره و نیازی نیست آدرس مستقیم یا همون طوری که خودتون نوشتین برای ConnectionString ست کنید.

aliommi
شنبه 26 شهریور 1390, 13:43 عصر
ممنون از جوابتون اما باز هم جواب نمیدهاینکه میگید من باید اتچ کنم میشه بگید چه جوری

morteza271
شنبه 26 شهریور 1390, 14:00 عصر
از منوی استارت Sql Managment رو باز کنید و لوگین شوید.
بعد در منوی Object Explorer رو Databases راست کلیک کنید و Attach... رو بزنید در فرم باز شده با استفاده از کلید Add... فایل mdf دیتابیستون رو انتخاب کنید و ok بزنید.

البته این کار رو با کد هم میتونید انجام بدین به صورتی که در ابتدای اجرا شدن برنامتون چک کنید اگر دیتابیس موجود نیست از اتچش کنید.
موفق باشید

aliommi
شنبه 26 شهریور 1390, 14:36 عصر
:عصبانی++:این error رو میده75394

morteza271
شنبه 26 شهریور 1390, 14:56 عصر
وقتی میخواین اتچ کنید این خطا رو میده؟؟!!!!!!

راستش من تا الان به این خطا برنخوردم و نمیتونم راهنماییتون کنم.
متن خطاشو توی اینترنت سرچ کنید حتما جواب پیدا میکنید...
شرمنده...

gwbasic
شنبه 26 شهریور 1390, 15:19 عصر
نیازی به attach کردن نیست چون DataBase تون رو که Dettach نکردین DB شما به صورت فایل هست و از SqlExress استفاده کردین

gwbasic
شنبه 26 شهریور 1390, 15:23 عصر
چک کن ببین فایل Database ت تو اون مسیری که نوشته وجود داره یا نه

aliommi
یک شنبه 27 شهریور 1390, 13:33 عصر
سلام من همه این چیزا رو چک کردم ولی باز هم مشکل حل نمی شه

seven7777777
یک شنبه 27 شهریور 1390, 14:07 عصر
من از
connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename="|DataDirecto ry|\new project.mdf";Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=False" استفاده کردم و چون از طریق linqارتباط با sql داره فکر نمیکنم دیگه نیازی به اتچ باشه

اون دو تا " رو پاک کن . ببین حل میشه یا نه .
موفق باشی