PDA

View Full Version : باز شدن صفحه پس از sign out با انتخاب back

sarapepors
شنبه 26 شهریور 1390, 13:31 عصر
سلام به همگی .
من برای signout out از این کد استفاده میکنم :

FormsAuthentication

.SignOut();

FormsAuthentication.RedirectToLoginPage();

اما بعد از ساین اوت اگر کاربر back رو در مرورگرش انتخاب کنه بر میگرده به همون صفحه ای که ازش ساین اوت کرده بود البته نمیتونه عملی انجام بده در صورت انتخاب هر کدوم از کنترل های صفحه به لاگین فرستاده میشه اما من نمیخوام که با بک دوباره به همون صفحه خاص برگرده میشه در این رابطه کمکم کنید. متشکرم

bahareh1368
شنبه 26 شهریور 1390, 14:08 عصر
چرا از دستور response.redirect استفاده نمی کنی؟با این کار میتونی بعد از sign out کاربر رو به هر صفحه ای که مدنظرته هدایت کنی

ricky22
شنبه 26 شهریور 1390, 17:16 عصر
سلام.
کافیه Cache صحفه ی مد نظر را غیر فعال کنید.
Response.Cache.SetCacheability(HttpCacheability.No Cache)

چرا از دستور response.redirect استفاده نمی کنی؟با این کار میتونی بعد از sign out کاربر رو به هر صفحه ای که مدنظرته هدایت کنی
با استفاده از این دستور هم با زدن دکمه ی Back کاربر به صحفه قبلی بر می گردد.

sarapepors
یک شنبه 27 شهریور 1390, 11:32 صبح
سلام.
کافیه Cache صحفه ی مد نظر را غیر فعال کنید.
Response.Cache.SetCacheability(HttpCacheability.No Cache)

با استفاده از این دستور هم با زدن دکمه ی Back کاربر به صحفه قبلی بر می گردد.

سلام من این کد رو همه دکمه ساین اوت اضافه کردم .لی بی فایده بود یعنی باز هم با انتخاب بک به همون صفحه بر میگرده
پیشنهاد دیگه ای ندارید؟

sarapepors
یک شنبه 27 شهریور 1390, 13:00 عصر
این کدی که شما گفتید برا ie درست کار میکنه اما برا firefox جواب نمیده اگر از کد زیر استفاده کنیم برا دو تاش جواب میده :

Response.Cache.SetExpires(
DateTime.UtcNow.AddMinutes(-1));

Response.Cache.SetCacheability(
HttpCacheability.NoCache);

Response.Cache.SetNoStore();

bahareh1368
دوشنبه 28 شهریور 1390, 01:26 صبح
این در صورتیه که دوستمون از cach استفاده کرده باشه در حالت عادی بدون cach باید چیکار کنیم تا از رفتن به صفحه قبل بعد از back جلوگیری کنیم؟

bahareh1368
دوشنبه 28 شهریور 1390, 09:56 صبح
دوستان لطفا اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه که اگر دوستمون از cache استفاده نکرده بود و میخواست با زدن back از برگشت به صفحه قبل جلوگیری کنه چیکار باید میکرد؟

sarapepors
دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:42 صبح
دوستان لطفا اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه که اگر دوستمون از cache استفاده نکرده بود و میخواست با زدن back از برگشت به صفحه قبل جلوگیری کنه چیکار باید میکرد؟

سلام من متوجه منظورتون نمیشم راستش من اصلا زیاد راجع به cache چیزی نمیدونم برای حل این مشکل هم هر چی گشتم تو نت همین کد ها پیشنهاد شده بود .

bahareh1368
دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:54 صبح
منم سرچ کردم همین کدها رو دیدم.اما مسئله اینه که تا زمانی که خودمون برای صفحه ای تعریف نکنیم که cache بشه اون صفحه از cache استفاده نمیکنه(یعنی استفاده از cache در صفحات default نیست و در صورت لزوم باید تعریف بشه)با این توضیح که دوستمون نگفته از cache استفاده کرده پس غیر فعال کردن cache بی معنیه.من راه حلشو میخوام که بدون cache چطوری با زدن back از برگشت به صفحه قبل جلوگیری کنیم؟

ricky22
دوشنبه 28 شهریور 1390, 11:44 صبح
منم سرچ کردم همین کدها رو دیدم.اما مسئله اینه که تا زمانی که خودمون برای صفحه ای تعریف نکنیم که cache بشه اون صفحه از cache استفاده نمیکنه(یعنی استفاده از cache در صفحات default نیست و در صورت لزوم باید تعریف بشه)با این توضیح که دوستمون نگفته از cache استفاده کرده پس غیر فعال کردن cache بی معنیه.من راه حلشو میخوام که بدون cache چطوری با زدن back از برگشت به صفحه قبل جلوگیری کنیم؟
سلام.
Browser ها به صورت پیش فرض صفحات را Cache می کنند .
به همین علت هست که با زدن دکمه ی Back به صحفه قبلی بر می گردیم.
به کدی که معرفی شد این امکان گرفته می شود و Browser صحفه را Cache نمی کند در نتیجه با زدن دکمه ی Back به صحفه قبلی بر نمی گردد.
موفق باشید.

Saman Hashemi
دوشنبه 28 شهریور 1390, 11:49 صبح
من اصلا از کش استفاده نکردم(شاید هم استفاده کردم نمیدونم )
خودت مرورگر به صورت خودكار اين كار ميكنه و اين به كدنويسي شما برنميگرده...!