PDA

View Full Version : قرار دادن قفل بر رو ی برنامه های دلفی

studentbabak
شنبه 26 شهریور 1390, 16:12 عصر
چطور میشه برای برنامه های نوشته شده بادلفی قفل نرم افزاری و یا سخت افزاری طراحی کرد ؟

miladkamalabady
شنبه 26 شهریور 1390, 16:17 عصر
بهترین راه اینه که روی فایل exe خروجیش قفل بگذاری. نرم افزارهاش هم زیاده

studentbabak
شنبه 26 شهریور 1390, 16:21 عصر
چجور قفلی و چه جوری و با چه برنامه ای

miladkamalabady
شنبه 26 شهریور 1390, 16:25 عصر
نرم افزار های زیادی وجود داره مثل EXE Password Protector 1.1 (http://dl.asandownload.com/SoftWare/Utility/protector/EXE-Password-Protector-1.1.6.214-www.AsanDownload.com.zip)
یا
GiliSoft Exe Lock v1.6 (http://dl.asandownload.com/SoftWare/Utility/protector/GiliSoft_Exe_Lock_1.6_www.AsanDownload.com.zip)

studentbabak
شنبه 26 شهریور 1390, 16:40 عصر
دوست عزیز این راه خیلی ابتدایی .....و نمیشه بهش گفت قفل

BORHAN TEC
شنبه 26 شهریور 1390, 17:23 عصر
نرم افزار های زیادی وجود داره مثل EXE Password Protector 1.1
یا
GiliSoft Exe Lock v1.6
به نظر من اینهایی که گفتید اصلاً روش خوبی نیستند. قفل تلفنی خیلی خوبه ولی اگه میتوانید هزینه بیشتری را متحمل شوید می توانید از قفلهای سخت افزاری استفاده کنید که تقریباً دونه ای 9 هزار تومان هزینه داره.

studentbabak
شنبه 26 شهریور 1390, 19:54 عصر
از کجا میشه این قفل رو تهیه کرد؟ سخت افزاری

Mask
شنبه 26 شهریور 1390, 20:07 عصر
با سلام.
قفلهای سخت افزاری که در بازار هستن و بیشتر فروش دارند و نسبتا خوب هست. قفلtiny محصول شرکت منشور سیمین و قفل بتیس هست
قفل tiny به مبلغ 8700 هست و قفل بتیس حدود 7000 تومان.
برنامه هام رو ارتقا دادم به قفل tiny. و حدود 10 تا قفل بتیس دارم که دونه ای 5000 میفروشم بهتون.
میتونید با پست خصوصی با من در ارتباط باشید.

hasandrw
شنبه 26 شهریور 1390, 20:47 عصر
قفل های تلفنی را باید از کجا تهیه کرد؟

nsco_nsco
شنبه 26 شهریور 1390, 21:06 عصر
سلام قفل سخت افزاری یک نوع کد هست که به صورت رندوم کد رو به کامپیوتر مخابره می کند و باید این رو بدونید که یک تکه کد هم باید در نرم افزار خود قرار بدید تا اون رو چک کنه یا با نرم افزارتون قاطی کنید و کلا قفل مناسبی هست اما نه به صورت حرفه ای و قفل تلفنی دو نوع هست یکی که خریدار زنگ می زند و یک کد از شما می گیرد و یکی دیگه اینکه یک فایل رو بهش می دید که روی درایو سی نصب میشه و اگر ویندوز عوض بشه تا اونجا که یادمه تا سه بار پاک نمیشه کلا این راه ها به درد نمی خوره اخرش هک میشه بهترین راه ساخت نرم افزار روی سی دی هست و محافظت از سی دی که یک موقع هک نشه بهترین همینه موفق باشید :قلب:

goodasiay
دوشنبه 28 شهریور 1390, 18:07 عصر
سلام, از منشور سیمین و قفل حفاظ به هیچ عنوان استفاده نکنید که دچار 100تا باگ میشین؟ میل خودتونه

gbg
دوشنبه 11 مهر 1390, 12:24 عصر
دوستان قفل یو اس بی که به صورت اکتیو اکس نباشه سراغ دارین؟

Nima NT
دوشنبه 11 مهر 1390, 13:05 عصر
دوستان قفل یو اس بی که به صورت اکتیو اکس نباشه سراغ دارین؟ در صورت استفاده از پروتکتور حفاظ کاربر نیازی نداره که از اکتیو ایکس یا Dll و ... استفاده کنه ، بعد از پروسه تولید نرم افزار فقط با چند کلیک برنامه شما توسط قفل سخت افزاری محافظت میشه و برنامه شما بدون حضور قفل سخت افزاری امکان کرک شدنش دقیقا" صفر هست ( یعنی برنامه شما امنیت 100% خواهد داشت ).

سلام, از منشور سیمین و قفل حفاظ به هیچ عنوان استفاده نکنید که دچار 100تا باگ میشین؟ میل خودتونه دلیل محکمه پسند همیشه بر مدعا لازم هست ، بدون دلیل یک حرف نه حکمیت داره و نه قطعیت ، پس دوست عزیز جدا از دلیل شما برای اذعان این موضوع پروتکتور حفاظ از مدتها پیش به فروش میرسه و هم اکنون هم در اختیار خیلی از شرکت های نرم افزاری هستش و اگر قرار بود مشکلی به این بزرگی وجود داشت در حال حاظر بنده و باقی همکارام بایستی در زندان می بودیم.
میتونید به لیست برخی از مشتریان در وب سایت (http://www.hefaz-security.ir/) حفاظ مراجعه کنید تا به صدق صحبت بنده پی ببرید.
هر کس از دوستان هم که تمایل دارن میتونن درخواست نسخه دمو بدن تا قبل از خرید نرم افزار رو کامل بررسی کنن ، بدون کمترین هزینه.
پس بنده فقط و فقط میتونم نیت این رفتار شما رو به حساب تخریب بذارم و نه چیز دیگه چون محصولی که با یک تماس تلفنی نسخه دمو عرضه میکنه ( برای تست و بررسی توسط خود کاربر ) مسلما" بدون مشکل هست که همچین خدماتی رو عرضه میکنه ، باز هم عرض میکنم اگر از دوستان تمایل دارن در مورد صدق صحبت این کاربر بررسی رو انجام بدن میتونن نسخه دمو درخواست بدن تا براشون با Watermark ارسال بشه و خودشون از نزدیک عملکرد برنامه رو مشاهده کنن و بین صحبت های ایشون و برنامه حفاظ قضاوت کنن.

موفق باشید.

یوسف زالی
دوشنبه 11 مهر 1390, 16:32 عصر
دوست من ؛ من خیلی کرکر نیستم اما گاهی یه دورایی می زنم.
جسارتا عرض می کنم.
این رو می دونم که این ادعا که 100 درصد غیر قابل کرک هست حرف درستی نیست.
حتی ویندوز رو و حتی اپلیکیشن های محافطت شده آنتی ویروس ها رو هم می شه کرک کرد و کرک هم می کنند.
اگر به فکر فروش برنامه تون هستید ادعاهای درست کنید و اطلاعات منصفانه بدهید.
همه برنامه ها کرک می شند. جادو که نیست، کده. فقط دیر و زود داره.
آیا هزینه کرک به برنامه می ارزه یا نه؟
بیشتر این رو برای خودتون تحلیل کنید و اگر می ارزید به فکر قفل های گرون باشید.

Delphi 2010
دوشنبه 11 مهر 1390, 20:40 عصر
نرم افزارهای زیادی هست برای قفل گذاری بر روی نرم افزار
البته روش های مختلفی هست برای قفل گذاری مثل قفل حجمی و ....
بهترین روش استفاده از قفل های سخت افزاری و قفل نرم افزاری هستش

Delphi 2010
دوشنبه 11 مهر 1390, 21:07 عصر
یه سوال؟
برنامتون روی ویندوز کاربر نصب میشه یا اینکه به صورت protable استفاده میشه

firststep
دوشنبه 11 مهر 1390, 21:34 عصر
قفل های اینترنتی چه طور؟

BLaCkViRuS1
سه شنبه 12 مهر 1390, 11:47 صبح
کلاً چیزی به اسم کرک نمیشه یا آنپک نمیشه نداریم.حالا هرکی بیاد چنین ادعایی بکنه بقیه رو .. فرض کرده.نهایتش اینکه که مثل کار یه بنده خدایی رو انجام میده که یه فایلی درست میکنه روش پسورد میزاره و هش میکنه بعد پسورد رو میزاره توی قفل .اگر به این باشه از فایل Rar استفاده کنید بهتره:لبخند: البته واسه کار اون بنده خدا که میگم یه Tool داریم که اون رمز رو از توی USB در میاره و ....... داستانش حل میشه .البته بماند که آنپکر هم داره
به هر حال شما اگر میخوای تست کنی میتونم راهنمایت کنم.نه نیاز به قفل سخت افزاری داره نه قفل اینترنتی .اگر تمایل داشتی پیام خصوصی بده

Nima NT
سه شنبه 12 مهر 1390, 12:28 عصر
دوست من ؛ من خیلی کرکر نیستم اما گاهی یه دورایی می زنم.
جسارتا عرض می کنم.
این رو می دونم که این ادعا که 100 درصد غیر قابل کرک هست حرف درستی نیست.
حتی ویندوز رو و حتی اپلیکیشن های محافطت شده آنتی ویروس ها رو هم می شه کرک کرد و کرک هم می کنند.دوست عزیز فرمایشات شما رو کاملا" قبول دارم ولی اگر امنیت 100% عنوان شده واقعیت بوده و تحت شرایطی هست که در وب سایت حفاظ کاملا" به اون پرداخته شده ، میتونید فایل مربوط به توضیحات تکنیک امنیت 100% رو از این لینک (http://www.hefaz-security.ir/secure.zip)دانلود و مطالعه بفرمائید. علاوه بر این بارها نمونه هایی ساخته شده که کسی در همین فروم هم قادر به کرک اون نبودند.

موفق باشید.