PDA

View Full Version : خودکار سازی انجام یک سری فعالیت در یک سایت

parantezbaz
دوشنبه 28 شهریور 1390, 00:47 صبح
من برای پروژه ام باید از اطلاعات یک سایت استفاده کنم به این صورت که 6 چک باکس و چندین تکست باکس در ان موجود است. مساله این است که می خواهم ورود داده هاد و انتخاب این چک باکس ها و سپس فشردن یک دکمه برای مشاهده نتایج آن , اتوماتیک توسط یک برنامه انجام شود. چون مثلا برای یک سری داده خاص، باید انواع جایگشت های مختلف چک باکس را انتخاب کنم و انجام دستی ان بسیار زمانبر است. نمی دانم باید از کجا و چه زبانی شروع کنم. در ضمن سورس صفحه را هم دیدم و کد ان به جاوا اسکریپت است.
ممنون می شوم اگر هر چه سریع تر منو راهنمایی کنید.

hjran abdpor
دوشنبه 28 شهریور 1390, 01:43 صبح
با سلام.
یه تابع با زبان جاوااسکریپت یا جی کوئری بنویس که در یه مدت مشخص مثلا 1 دقیقه اطلاعات را بگیره و برات بفرسته . وب سرویس هم میشه.

parantezbaz
دوشنبه 28 شهریور 1390, 02:17 صبح
میشه یه کم بیشتر راهنمایی کنید. آخه من هیچی با اونها کار نکردم. مثلا چه جوری به برنامه ای که می نویسم بگویم که به اون سایت خاص اتصال پیدا کند؟ آیا کتاب یا پی دی اف یا مقاله مناسبی برای این شروع این کار سراغ ندارید؟

parantezbaz
دوشنبه 28 شهریور 1390, 10:48 صبح
نیست یاری کننده ای که من را یاری کند؟

grobech
سه شنبه 05 مهر 1390, 08:42 صبح
سلام
تا جایی که من فهمیدم شما یه فرم دارید که میخواهید به صورت اتوماتیک پر بشه شما اول نگاه کنید چه جوری اطلاعات رو میفرسته به صورت post یا querystring بعد شما همینو باید شبیع سازی کنید امید وارم مطلب رو گرفته باشی