PDA

View Full Version : ایا .netframework نصب باشه دیگه نیازی به نصب کریستال ریپورت نیست .

RIG000
دوشنبه 28 شهریور 1390, 21:23 عصر
با سلام . من یه برنامه نوشتم و exe کردمش و در سیستم دیگری نصب کردم . بعد از اینکه ستاپ شد .netfarmework مربوطه رو نصب کنم دیگه مشکلی واسه کریستال ریپورت که نمیگیره میگیره ؟ چون من تو برنامه خودم کریستال ریپورت نصب کردم. در کل منظورم اینکه با دات نت مربوطه دیگه مشکلی که واسه اجرای کریستال ریپورت نداریم ؟ ؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید. درکریستال رو تو vs 2008 در نظر بگیرید .

RIG000
دوشنبه 28 شهریور 1390, 22:52 عصر
کسی نبود بدونه ؟!!!!!!!!

f_pakzad
دوشنبه 28 شهریور 1390, 23:20 عصر
نصب دات نت ربطی به نصب crystal نداره. مگر اینکه موقع درست کردن ستاپ، کریستال ریپورت را از طریق prequisities انتخاب کرده باشید که در این صورت پس از تشخیص دهد این نرم افزار در سیستم مشتری نصب نیست به صورت اتوماتیک نصب میکند

RIG000
دوشنبه 28 شهریور 1390, 23:25 عصر
خب . این که شما میگی رو میدونم موقع ستاپ سازی با vs و ...
اما حالا من اینکارو نکردم . باید کریستال ریپورتو جداگونه نصب کنم تو سیستم طرف؟

seven7777777
دوشنبه 28 شهریور 1390, 23:38 عصر
بله دوست عزیز
شما برای اجرای برنامت به شکا صحیح و منطقی ، نیاز به یک سری پیش نیاز داری . حالا می خوای با ستاپ اینارو نصب کنی یا دستی یا هر جور دیگه فرق نمی کنه . اما در هر حال حتما به ورژن اون نرم افزار دقت کنید چون معمولا در نصب دستی ورژن ها اشتباه میشه .
موفق باشید

f_pakzad
دوشنبه 28 شهریور 1390, 23:39 عصر
بلی. تست کردم. اگر کریستال نصب نباشه گزارش ها لود نمیشن

RIG000
دوشنبه 28 شهریور 1390, 23:53 عصر
الان من ویژوال ای..2008 استفاده کردم . از چه کریستالی باس استفاده کنم. به طور دستی چه ورژنی باشه. ؟ میشه لینک دانلود بدین . ممنون

f_pakzad
دوشنبه 28 شهریور 1390, 23:59 عصر
CrystalReports10_5
چرا دانلود؟به صورت نمونه یک ستاپ بساز. بعد کریستال را به ستاپ dad کن و rebuild کن. حالا یک فولدر به نام کریستال در مسیر ستاپ میسازه که توش فایل قابل نصب به صورت جدا برای کریستال هست

اسم فایلی که برای ویندوز 32 بیتی میسازه اینه
CRRedist2008_x86

seven7777777
سه شنبه 29 شهریور 1390, 00:06 صبح
همین که دوست خوبم پاکزاد میگه انجام بده فقط در کل ، برا اینکه ببینی چه خبره ، یه پروژه از نوع ستاپ ایجاد کن . داخل prereqisite هاش هر چی هست ، تیک بزن . بعد builde کن . سر آخر هم تو مسیر ذخیره این پروژه ستاپ ، می تونی تمام پیش نیازهایی که ممکنه یه برنامه لازم داشته باشه ، ببینی .
همچنین هر کدوم رو لازم داشتی ، می تونی به صورت جداگانه استفاده کنی .

موفق باشید

RIG000
سه شنبه 29 شهریور 1390, 00:12 صبح
ممنون . اما راسش من برنامه هامو ایمل میکنم .به شیراز . واسه همین با دیال اپم سرعتی برای ارسالش ندارم. واسه همین میخاستم همون جا dl کنن و استفاده کنن . الان می دونم که چی منظورتونه . اما اینجوری کارم حل نمیشه واسه ارسال مشکل دارم و اسه همین نیاز به لینک دانلود ورژن مربوطه دارم .

f_pakzad
سه شنبه 29 شهریور 1390, 00:37 صبح
یک لینک واست پیدا کردم
http://www.mediafire.com/?wn4tgzztymz

اینم یکی دیگه
http://www.4shared.com/file/GaVqxKu7/CRRedist2008_x86.html