PDA

View Full Version : مشکلم با منو وقتی سایتم رو آپلود می کنم

blueroze
سه شنبه 29 شهریور 1390, 00:54 صبح
سلام
من از منوی خود ویژوال استادیو استفاده می کنم که تعدادی آیم اضافه می کنم و برا اینکه فاصله بین آیتم هام باشه اونو می کشم با موس و همه چیز تو کامپیوترم قبل از اینکه آپلود کنم سایتمو خوبه ولی به محض اینکه آپلود می کنم منو جمع میشه و فاصله بین آیتم هام از بین میره ، باور کنید خستم کرده از س بهش ور رفتم
ممنون می شم کمکم کنید.
-----------------------------------------------
منظورتون از merging چی هست یا چطور باید ازش استفاده کنم فک نکنم مشکلم با اونم حل شه
بله من از ابزار منو استفاده می کنم همون menu1
من در قسمت menu task و بعد edit menu items می رم آیتم ها مو اضافه می کنم و در نهایت می خوام فاصله باشه بین آیتم هام، که میام کلا از یه سمت menu1، با موس اونو می کشم، که ظاهرا همه چیز خوبه ولی وقتی صفحه رو تو محیط هاستم می زام (upload( فاصله ی بین منو هام از بین می ره:ناراحت:

fakhravari
سه شنبه 29 شهریور 1390, 01:49 صبح
با سلام
منو خود ویژال یعنی Menu1
قسمت view روی داینامیک بزار
SiteMapDataSource1 وصل کن.
Web.sitemap که باید بسازی.

blueroze
سه شنبه 29 شهریور 1390, 11:59 صبح
منظورتون از merging چی هست یا چطور باید ازش استفاده کنم فک نکنم مشکلم با اونم حل شه
بله من از ابزار منو استفاده می کنم همون menu1
من در قسمت menu task و بعد edit menu items می رم آیتم ها مو اضافه می کنم و در نهایت می خوام فاصله باشه بین آیتم هام، که میام کلا از یه سمت menu1، با موس اونو می کشم، که ظاهرا همه چیز خوبه ولی وقتی صفحه رو تو محیط هاستم می زام (upload( فاصله ی بین منو هام از بین می ره:ناراحت:

fakhravari
سه شنبه 29 شهریور 1390, 12:24 عصر
چرا از SiteMapDataSource1 وصل کن.
Web.sitemap استفاده کن چرا ایتم اضافه میکنی .
کار راحتی .

به این صورت زیاد جالب نیست

<div align="center">
<table border="1" width="215" cellspacing="1" height="121">
<tr>
<td width="207">
<p align="justify" style="margin-left: 10px; margin-right: 10px"></td>
</tr>
</table>

blueroze
سه شنبه 29 شهریور 1390, 15:29 عصر
چرا از SiteMapDataSource1 وصل کن.
Web.sitemap استفاده کن چرا ایتم اضافه میکنی .
کار راحتی .

به این صورت زیاد جالب نیست

<div align="center">
<table border="1" width="215" cellspacing="1" height="121">
<tr>
<td width="207">
<p align="justify" style="margin-left: 10px; margin-right: 10px"></td>
</tr>
</table>

اصلا من نمی دونم باید چکار کنم چون تازه شروع کردم خیلی آماتور هستم ممنون می شم قدم به قدم بهم بگین که چطوری یک منو ایستا که بتونم راحت بین آیتم هاش فاصله بدم و نمی دونم websitmap رو از کجا بیارم
یا اصلا چطوری ازش استفاده کنم و همچنین ; کار با sitmapdatasource!!

fakhravari
سه شنبه 29 شهریور 1390, 16:39 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?277385-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-SiteMap&highlight=Menu1