PDA

View Full Version : سوال: خطا در ایجاد کانکشن

eligol
سه شنبه 29 شهریور 1390, 09:43 صبح
سلام من می خواهم یک کانکشن ایجاد کنم تا به حال هم این کار را انجام ندادم وقتی با sqlserver database file می خواهم کانکشن ایجاد کنم بانک مورد نظر را که انتخاب می کنم پیغام زیر می آید راه حل این که این مشکل به وجود نییاید چیست؟
من خیلی فکر کردم ولی راه حلی که بشه این پیغام را نده پیدا نکردم خواهش می کنم کمکم کنید

خطا:
you dont have permission to open this file
cantact the file owner or an administrator to obtain permission

morteza271
سه شنبه 29 شهریور 1390, 10:13 صبح
منظور خطا رو نشون میده دسترسی ندارین.شاید چون دیتابیستون Atach این خطا رو میده!!! دقیق میدونم باید چیکار کرد.
چرا وقتی میخواین کانکشن جدید بسازین از گزینه Microsoft Sql Server استفاده نمیکنید؟؟فکر کنم از این گزینه بهتر باشه.

eligol
سه شنبه 29 شهریور 1390, 10:56 صبح
منظور خطا رو نشون میده دسترسی ندارین.شاید چون دیتابیستون Atach این خطا رو میده!!! دقیق میدونم باید چیکار کرد.
چرا وقتی میخواین کانکشن جدید بسازین از گزینه Microsoft Sql Server استفاده نمیکنید؟؟فکر کنم از این گزینه بهتر باشه.

از sql server database file استفاده می کنم تا بتوان بانک را در کامپیوتر مقصد هم داشت و اگر اشکال از این هست که بانک atach هست خوب ما اگه بانک را detach کنیم اونوقت در بانک نمی تونیم عملیات ثبت , ویرایش و غیره را داشت
از برنامه نویسان عزیز خواهش می کنم کمکم کنن

morteza271
سه شنبه 29 شهریور 1390, 11:43 صبح
خوب ما اگه بانک را detach کنیم اونوقت در بانک نمی تونیم عملیات ثبت , ویرایش و غیره را داشت
کی گفته وقتی Detach کنی نمیشه این کار رو کرد فقط ConnectionString عوض میشه.

اگه کامپیوتر مقصدتون sql داشته باشه مشکلی نیست که از Microsoft sql server استفاده کنید.
البته همه چیز به شرایط شما بستگی داره.
موفق باشید.