PDA

View Full Version : سوال: چرا موقع انتخاب آیکون ارور میده؟؟

reza.k1375
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 09:25 صبح
سلام من وقتی که میخوام آیکون مورد نظرم رو برای برنامه بذارم این ارور رو میده!!:ناراحت::گریه::گریه:
75603
لطفا راهنمایی کنید که باید اندازه آیکون چند در چند باشه و...

king ag
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 10:00 صبح
چون که ویژوال بیسیک سیستم قدیمی ای داره شما نمینونی از آیکون های 32 بیت استفاده کنی
8 بیت همیشه برا من جواب داده
بهتره از آیکون های 8 بیت (256 color) استفاده کنه
البته این نظر منه
شاید دلیل دیگه ای داشته باشه

M.T.P
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 11:56 صبح
از آیکن های 16بیت هم می تونید استفاده کنید.

setroyd
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 13:51 عصر
فایل شما jpg هست و مشکل دارد چون این error از icon نمیاد invalid picture میاد از ساپورت تکردن ایکون میاد .

موفق باشید .

MohammadGh2011
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 14:25 عصر
فایل شما jpg هست و مشکل دارد چون این error از icon نمیاد invalid picture میاد از ساپورت تکردن ایکون میاد .

موفق باشید .

من فکر ميکنم اينطورنباشه جناب setroyd و فايل دوستمون ICO.* ميباشد.
اگر ما Jpg رو بياريم اين ارور رو ميده:
---------------------------
Invalid property value
من هم از آيکن (ICO.*) استفاده ميکردم که همين ارور رو ميداد(عکس در پست1)
Invalid picture
اگه آيکن مورد نظر 8بيت و 16 بيت هم باشه ديگه اين ارور رو نميده.

موفق باشيد

Restlesa
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 14:50 عصر
براي بر طرف كردن اين خطا بايد آيكون مورد نظرتون رو با استفاده از برنامه هاي آيكون ساز به آيكن هاي ٨ و يا ٣٢ بيت تبديل كنيد كه اين كار هم يه مشكل بزرگ داره و اونم اينه كه كيفيت آيكن به شدت كاهش پيدا مي كنه
از دوستان عزيز كسي مي دونه چه طوري مي تونيم اين مشكل كاهش كيفيت را برطرف كنيم ؟؟؟
من از برنامه ArtIcon استفاده مي كنم

setroyd
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 14:52 عصر
دوست عزیز دوستمون عوض کردن موضوع رو تصحیح کردن اون error که گذاشته بودن یک چیز دیگر بود invalid picture اگر دقت کنید من هم گذشتم برای error ایکون ولی دوستمون مثل اینکه عوضش کردن error رو .

Restlesa
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 15:07 عصر
حالا ميشه شما لطف كني جواب سوال مارو بدي ؟؟؟

M.T.P
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 15:53 عصر
حالا ميشه شما لطف كني جواب سوال مارو بدي ؟؟؟

دوست من قبلا فکر کنم این تاپیک رو دیدید.
http://barnamenevis.org/showthread.php?280033-%D8%A2%D9%8A%D9%83%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%D9%8A%D8%B3%D9%8A/page2

setroyd
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 16:13 عصر
از کنترل alpha image control استفاده کنید مشکل حل میشه + اینکه میتونید از ایکونهای png هم استفاده کنید که ر کیفیت برنامه تاثیر زیادی داره .

king ag
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 20:19 عصر
براي بر طرف كردن اين خطا بايد آيكون مورد نظرتون رو با استفاده از برنامه هاي آيكون ساز به آيكن هاي ٨ و يا ٣٢ بيت تبديل كنيد كه اين كار هم يه مشكل بزرگ داره و اونم اينه كه كيفيت آيكن به شدت كاهش پيدا مي كنه
از دوستان عزيز كسي مي دونه چه طوري مي تونيم اين مشكل كاهش كيفيت را برطرف كنيم ؟؟؟
من از برنامه ArtIcon استفاده مي كنم
32 بیت رو فکر نکنم جواب بده
چون 24 هم جواب نمیده
از 16 و 8 ترجیحا استفاده کنید
آره کیفیتش پایین میاد ولی فکر نکنم تو آیکون های معمولی که استفاده میشه خیلی کیفیت پایین بیاد
ولی خوب بالاخره پایین میاد دیگه
در مورد نرم افزار هم بنده نمیدونم
یک نرم افزار بسیار ساده ای هست من از این استفاده میکنم
چیز خوبیه
ولی گفتم
حرفه ای نیست
در ضمن حجمشم مناسبه
نرم افزار icofx
شما بگرد اگه پیدا نکردی لینکش رو برات میزارم

دوست عزیز دوستمون عوض کردن موضوع رو تصحیح کردن اون error که گذاشته بودن یک چیز دیگر بود invalid picture اگر دقت کنید من هم گذشتم برای error ایکون ولی دوستمون مثل اینکه عوضش کردن error رو .
والله ما که ندیدیم چیزی تصحیح بشه
ولی جناب شما انقدر تلاش نکن حرف خودت رو اثبات کنی
مشخصه، این ارور برای کیفیت بالای آیکون
پس لطفا بحث رو منحرف نکن
بازم عذر میخوام
اصلا قصد توهین نداشتم
موفق باشید

farboodj1375
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 22:07 عصر

آخه اگه عکس ارور رو عوض کنن یعنی پست رو ویرایش کنن که پایین پست میاد که ویرایش شده ولی ما که چیزی ندیدیم.:لبخند:

حالا مهم نیست.
با تشکر از دوستان کنترل Alfha image Control خیلی خوبه و برای کارهای گرافیکی عالیه...ولی شما دکمه ای رو سراغ ندارین که بدون کدنویسی و از طریق پروپرتیس آیکون Png بگیره؟
متشکر.

just4froum
جمعه 01 مهر 1390, 23:41 عصر
میشه بگید چه جوری میشه با alpha image control برای برناممون icon بگذاریم

با تشکر ؟

farboodj1375
شنبه 02 مهر 1390, 12:11 عصر
اگه منظورتون روی فرم هست که ابزار رو رو فرم میزارین . بعد عکس کورد نظرتون رئ کپی میکنین(کلیپبرد) بعد میرین تو Custom ابزارو کلید دوم رو بزنین.

just4froum
شنبه 02 مهر 1390, 12:24 عصر
نه منظورم برای خود برنامه است من هرجا گشتم دیدم که دوستان گفتن برای انتخاب icon برای برنامه از alpha image control استفاده کنید(البته فکر کنم من بد متوجه شدم یعنی این برنامه فقط روی فرم کاربرد داره)

حالا می خواستم بدونم راحی هست که بشه برای فرممون آیکن هایی با کیفیت بالا انتخاب کنیم مثلا 48*48 با تشکر از دوستان.