PDA

View Full Version : خبر: مرگ زودهنگام WPF

Ehsan Programmer
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 16:23 عصر
من یک هفته از دینای کامپیوتر و اینترنت به دور بودم و حالا با اولین چرخ در اینترنت شاهد از دست رفتن یک سال نیروی عزیز جوانی هستم
حذف WPF در اینده ضربه بزرگی به بنده و امثال بنده است
فقط یک سوال دارم چرا وقتی رابط کاربری بر اساس زبان xaml/ HTML5 است باید WPF حذف شود ؟
واقعا که برنامه نویسی با ابزارهای مایکروسافت ریسک بزرگی داره

رافعی مهدی
جمعه 01 مهر 1390, 02:37 صبح
!!!
Read this (http://www.devproconnections.com/article/windowsserver8/windows-8-developers-140665)

A.Karimi
جمعه 01 مهر 1390, 02:48 صبح
چه کسی گفته که WPF حذف شده !؟ WPF، Silverlight و ... که در آینده شاهد آنها خواهیم بود از یک خانواده هستند. مثل این است که شما بگویید چون dotNet 4.0 آمد تمام زحمات من در dotNet 3.5 به هدر رفت!

کامبیز اسدزاده
شنبه 02 مهر 1390, 11:39 صبح
قرار نیست WPF از بین بره :) جدیدترین تکنولوژی برنامه نویسی تحت ویندوز بر پایه WPF هستش.

ITJennifer
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 09:19 صبح
من از برنامه های WPF رضایت کامل دارم مخصوصا وقتی گرافیک مد نظر است .
راستش دیدن این پست منو دچار ترس کرد در مورد فراگیری یک زبان که ممکن است در آینده نزدیک کنار گذاشته بشه

امیدوارم در نسخه نهایی ویندوز 8 به WPF بیشتر بها داده بشه

سوداگر
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 13:48 عصر
من یک هفته از دینای کامپیوتر و اینترنت به دور بودم و حالا با اولین چرخ در اینترنت شاهد از دست رفتن یک سال نیروی عزیز جوانی هستم
حذف WPF در اینده ضربه بزرگی به بنده و امثال بنده است
فقط یک سوال دارم

حالا WPF با Silverlight عوض میشه! (http://barnamenevis.org/showthread.php?306209-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-Silverlight&p=1343460#post1343460) :قهقهه:

حذف Silverlight در اینده ضربه بزرگی به بنده و امثال بنده است فقط یک سوال

جناب Ehsan Programmer نمیدونم هدفتون از این کارها چیه؟!!
حالا ما یک سوال داریم، واقعا چرا شما با این اراجیف و اخبار غیر معتبر، یک سال نیروی جوانی ما رو به باد تمسخر می گیرید و این روحیه ی یاس و ناامیدی رو در قشر تازه وارد جامعه، تزریق می کنید؟

mazaher5723
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 16:53 عصر
اقا یکی جواب معتبر بده با منبع معتبر wpfقراره منسوخ شه؟

سوداگر
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 17:09 عصر
اقا یکی جواب معتبر بده با منبع معتبر wpfقراره منسوخ شه؟

در دنیای برنامه نویسی و نرم افزار، هر چیزی یه روزی کمرنگ خواهد شد ولی این خبر، کاملا روی باد هوا نوشته شده و باید بهش خندید :قهقهه:

Ehsan Programmer
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 18:45 عصر
جناب Ehsan Programmer نمیدونم هدفتون از این کارها چیه؟!!
حالا ما یک سوال داریم، واقعا چرا شما با این اراجیف و اخبار غیر معتبر، یک سال نیروی جوانی ما رو به باد تمسخر می گیرید و این روحیه ی یاس و ناامیدی رو در قشر تازه وارد جامعه، تزریق می کنید؟

ضمن عرض پوزش از تمام دوستان عزیزی که با ایجاد این پست باعث نگرانی آنها شدم
من این پست را همزمان با کنفرانس Build مایکروسافت ایجاد کردم هنگام معرفی ویندوز 8 میان برنامه نویسان سیلورلایت و WPF این شایعه مطرح شد . با یک جستجو در فروم های مایکروسافت و اینترنت میتوانید این مطلب را درک کنید
اما در حال حاضر به نظر من سیلورلایت و WPF از نظر گرافیک بسیار عالی است و امیدوارم با ارائه نسخه نهایی ویندوز 8 شاهد استقبال بیشتر از این دو فناوری مایکروسافت باشیم
به امید موفقیت همه دوستان عزیز

سوداگر
یک شنبه 03 اردیبهشت 1391, 18:51 عصر
خوب داداش لااقل لینکش رو میزاشتی!