PDA

View Full Version : مبتدی: سوالاتي مبتدي از#C

MohammadGh2011
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 23:49 عصر
سلام دوستان
من تازه #Cرو شروع کردم.چند تا سوال مبتدي دارم که خوشحال ميشم اساتيدان راهنماييم کنند تا يه سري از کدهاي سي شارپ رو بدونم.مانند:
1-کد دستور کادر پيغام(مسيج باکس)
2-چگونگي خروجي گرفتن از پروژه ايجاد شده (با فرمت EXE)
3-من وقتي ميخوام يه پروژه جديد رو شروع کنم از منوي فايل new project رو که ميزنم کدوم رو انتخاب کنم که پروژم استاندار باشه. windows aplication يا class library و...(چگونگي ايجاد يک پروژه ي استاندارد)

ممنون

fan2005
جمعه 01 مهر 1390, 00:04 صبح
دوست عزیز هر پروژه ای برای منظور خاصی به کار میرود که با کمی جسنجو متوجه میشوید ولی برای ساخت یک desktop application، شما از windows form application استفاده کن. اینکه می فرمایید پروژه استاندارد باشه ربطی به این بحث ندارد.

md_davari
جمعه 01 مهر 1390, 00:05 صبح
دوست عزیز، با توجه به تازه کار بودن "شدید" شما، دوستانه پسشنهاد میکنم که اگر مایل به یادگیری سی شارپ هستید از مطالعه یکی از کتابهای موجود بهره ببرید تا سریعتر پیشرفت کنید. برروی اینترنت هم کتابهای رایگان خوبی وجود دارد مثل کتاب سی شارپ آقای هاشمیان که در همین سایت هم بارها لینکهای مختلف آن آمده است.
شرمنده از اینکه به خودم اجازه دادم شما را نصیحت کنم. ولی دوست داشتم شما را به ماهیگیری عادت دهم، تا در ادامه راهی که شروع کردید موفق تر باشید.
ارادتمند شما

pooria_googooli
جمعه 01 مهر 1390, 00:06 صبح
-کد دستور کادر پيغام(مسيج باکس): messagbox.show("your comment!")

jeson_park
جمعه 01 مهر 1390, 00:18 صبح
با سلام
1-

MessageBox.Show("message", "caption");

2- در ویژوال استودیو روی قسمت solution explorer روی پروژه راست کلیک و گزینه build رو بزنید بعدش هم به مسیر ی که پروژ] رو ذخیره کردین برین و در پوشه bin>>debug فایل exe هست
3-
75634
http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

MohammadGh2011
جمعه 01 مهر 1390, 06:22 صبح
سلام خدمت تمامي دوستان

دوست عزیز، با توجه به تازه کار بودن "شدید" شما
هرکسي ميخواد چيزي رو شروع به يادگرفتن بکنه خوب اين که ميفرماييد "شديد" بايد هم باشه.من هم دارم ميگم ميخوام يادبگيرم خوب قبلا که بلد نبودم.از شما هم ممنونم.کتاب آقاي هاشميان رو هم قبلا گرفته بودم.

ممنونم دوستان که راهنماييم کرديد
ويژوال سي شارپ من جداگونه نصب شده و ربطي به ويژوال استاديويي که دارم نداره.و از شما هم ممنونم عکس رو ضميمه کرديد
ممنونم از همگي دوستان.

programerinfonet
جمعه 01 مهر 1390, 12:53 عصر
سلام دوست عزیز به نظر من چون تازه شروع کردی سعی کن با یک منبع و مرجع مفید پیش برو تا سروجمع یه چیز یاد بگیری
من جای تو بودم کتاب آقای هاشمیان رو می خوندم دانلودش کن یک منبع کاملأ کامل و مفید