PDA

View Full Version : مشکل در treeView

niloofar84
دوشنبه 25 مهر 1384, 19:12 عصر
سلام
برای اضافه کردن treeview به ویژوال استودیو دات نت ،
من treeview رو download کردم و فایل setup رو هم run کردم ، یک folder میسازه ، یکی از فایل های توش build.bat هست که باید run بشه و یک folder بسازه به اسم runtime (که میسازه)و یک فایل dll که اینو نمیسازه! هر چی search کردم که چه کار باید بکنم دیدم همه جا نوشته که این build.bat رو باید edit کنید ..همونطوری که گفتن از توی داس ادیتش کردم ولی باز dll رو نمیسازه ، الان 8 ساعت شده که دارم این کارو از اول انجام میدم ! دیگه از این دات نت و مایکروسافت و......خسته شدم خواهش میکنم راهنماییم کنین ...چیکار کنم ؟ وقتی build.bat رو run میکنم اینو میگه:csc.exe is not recognized as a internal or external command or program or batch file".
تورو خدا کمک کنین

بابک زواری
دوشنبه 25 مهر 1384, 19:17 عصر
در صورتی که عنوان نامناسب برای تاپیکتون انتخاب کنید من بعد حذف میشه

titbasoft
سه شنبه 26 مهر 1384, 11:55 صبح
این که این همه غصه نداره.:چشمک:

niloofar84
سه شنبه 26 مهر 1384, 15:35 عصر
ممنون مشکله dll حل شد، بقیه ی دستورات ِ توی readme رو هم اجرا کردم . ولی توی vs.net که add/remove new items رو میزنم ، treeview وجود نداره . 2 تا treeviewهست که از قبل بوده و checked هم هست از قبل . اما این اضافه نشده. چیکار کنم ؟

titbasoft
سه شنبه 26 مهر 1384, 16:21 عصر
با استفاده از browse مسیر فایل DLL رو به طور دستی مشخص کنید

niloofar84
سه شنبه 26 مهر 1384, 16:46 عصر
ممنون........! brows کردم تو program files ، دی ال ال رو اونجا locate کردم add شد بهvs.net.
dragهم میشه کردش روی صفحه.الان این درسته؟ :

<iewc:TreeView id="T...
iewc باید باشه یا ie؟

titbasoft
سه شنبه 26 مهر 1384, 17:08 عصر
فکر کنم همین درسته. توی tagprefix ی register direction ای که پروژه رو رجیستر کرده هر چی هست توی تگی هم که در صفحه تون استفاده میکنید همون باید باشه.

aidinwashere
چهارشنبه 27 مهر 1384, 00:28 صبح
از آدرس دهی مناسب برای namespace احتمالی آن و یا از USING مناسب هم استفاده کنید وگرنه کد(آبجکت) شما رو پیدا نمیکنه.

niloofar84
چهارشنبه 27 مهر 1384, 19:02 عصر
وقتی توی صفحه drag میشه ، شکلش با چیزی که توی tutorial ها هست فرق میکنه! توی properties pane هم روی دگمه ی brows توی فیلدِ جلوی Nodes که click میکنم ، این error میاد: specified cast is not valid . نظرتون چیه؟ :( نمیدونمnamespace و.....چی باید اضافه کنم؟ (با وی بی)

niloofar84
پنج شنبه 28 مهر 1384, 17:58 عصر
کسی نظری نداره؟

titbasoft
پنج شنبه 28 مهر 1384, 22:21 عصر
شرمنده
یه مشکل خیلی عجیب اتفاق افتاده بود اون نسخه ای که من گذاشته بودم فقط multi page رو داشت. البته می تونم حدس بزنم فکر کنم دست گل خودم بوده.
به هر حال فایل dll جدید رو که در پست ویرایش شده قبلیم گذاشتم استفاده کنید. بعد از اینکه به لیست کنترل هاتون اضافه اش کردید باید multi page , tab strip , toolbar و treeview به کنترل هاتون اضافه بشه.

بازم شرمنده :ناراحت:
امان از این پست های حول حولکی

rainynight
شنبه 30 مهر 1384, 23:38 عصر
یکی بگه این فایل های help , installer این کامپیوننت رو از کجا بگیرم؟؟؟

titbasoft
یک شنبه 01 آبان 1384, 05:46 صبح
سایت asp.net قسمت download

niloofar84
دوشنبه 02 آبان 1384, 19:22 عصر
سلام! نه شرمنده نباشید من موفق به install شده بودم ، بعدش دی ال الِ شمارو دیدم ودیگه ازش استفاده نکردم.یعنی مشکل من ربطی به اشتباه شما نداره!ازتون ممنون هم هستم.
وقتی رو صفحه drag میشه اصلا شکله control نداره! یه 4گوشه که روش نوشته برای add کردن node به property pane بروید!که اونجا هم وقتی میخوام به nodes property دست بزنم، error میده و میگه the cast is invalid! چیکار کنم؟؟؟