PDA

View Full Version : خطا؟'F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\CSC3DA2.tmp' is not a valid Win32 resource file

hadis shaeidi
شنبه 02 مهر 1390, 19:58 عصر
من روپروِژتحت شبکه کارمیکنم سرورروکه runمیکنم این خطارومیده ولی براکلاینت خطانمیده البته قبلا runمیشدنمیدونم چرایکدفعه اینجورشد؟myprojectserver1نام برنامه است

jeson_park
شنبه 02 مهر 1390, 20:19 عصر
خوب این مشکل مروبوط می شه به زمانی که شما یکی از منابعی رو که در برنامتون ازش استفاده میکنید(مثل یک فایل ایکون،فایل عکس،دیتابیس و ...) در دسترس نباشه
ابتدا یک بار پروژه رو clean کنید بعد دوبار کامپایل کنید
تحت شبکه هم بررسی کنید ببینید برنامه از چه فایل هایی استفاده می کنه و آیا اون فایل ها در دسترس هستند یا نه؟

sanay_esh
شنبه 02 مهر 1390, 20:20 عصر
کمی توضیح بده
برنامه ای که مینویسید برای آن از آیکون 128 در 128 استفاده کنید یا کوچکتر در ویندوز اکس پی شاید برخی از این خطاها پیش بیاد!!!

hadis shaeidi
شنبه 02 مهر 1390, 21:14 عصر
من ازwin7 استفاده میکنم آخه برنامه کلاینت اجرامیشه ولی سرورنه؟بخاطرپاسخ های خوبتون تشکرمیکنم.

hadis shaeidi
شنبه 02 مهر 1390, 21:17 عصر
پروژه روهم cleanکردم ولی حل نشد؟چیکارکنم؟

quantomquery
شنبه 02 مهر 1390, 21:58 عصر
سلام
برو تو پوشه

F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\

داخلش هر چی هست رو پاک کن و بعد اجرا کن

jeson_park
یک شنبه 03 مهر 1390, 00:21 صبح
سلام
برو تو پوشه

F:\myprojectserver1\myprojectserver1\obj\ Debug\

داخلش هر چی هست رو پاک کن و بعد اجرا کن
دوست عزیز این همون فرایندی هست که با راست کلیک کردن روی پروژه و انتخاب گزینه Clean در خود ویژوال استودیو انجام میشه
اگه ممکن هست پروژه رو بزارید اینجا یا با پیام خصوصی بفرستید برای من تا بررسی کنم
شما به احتمال زیاد یه آیکون به برنامه اضافه کردین که فایل آیکون در شبکه در دسترس نیست
اگه میشه بگید که چه چیز هایی (مثل عکس یا آیکون یا گرافیک) به پروژه اضافه کردین
اگر به پروژتون ایکون اضافه کردن روی پروژه راست کلیک کنید و properties رو انتخاب کنید
بعد در صفحه باز شده سمت چپ بروی resources و در صفحه باز شده روی آیکون برنامه دوبار کلیک کنید
در صفحه ای که باز میشه سمت چپ انواع سایز ایکون رو نوشته ( 16*16 و 32 *32 و .....) شما همه رو به جز 32*32 پاک کنید
برنامه رو دوباره کامپایل کنید ببینم چی میشه!