PDA

View Full Version : سوال: ساخت یک قالب برای وبلاگ

arash1377
شنبه 02 مهر 1390, 21:31 عصر
می خواستم یک کد قالب وبلاگ برای سایتم درست کنم می تونین کمکم کنید.

MohammadGh2011
شنبه 02 مهر 1390, 21:38 عصر
می خواستم یک کد قالب وبلاگ برای سایتم درست کنم می تونین کمکم کنید.
منظورتون اينه که يه کد جاوا اسکريپت براي وبلاگتون بنويسيد؟؟
با VB؟؟!!!!
با ويژوال بيسيک ميتونيد برنامه هاي تحت ويندوز بنويسيد.

-------------
موفق باشيد

_behnam_
یک شنبه 03 مهر 1390, 12:21 عصر
البته میشه برنامه های قالب ساز با ویژوال درست کرد اما به شرطی که بلد باشید قالب بسازید

Black_Strom
دوشنبه 04 مهر 1390, 01:23 صبح
من حقیقتش برعکس شما سعی کردم سایت را طراحی کنم و قالب و پوسته سایت و نرم افزار را هم طراحی کنم و از زبان وی بی برای مدیریت اطلاعات استفاده کردم برعکس اینکه بخوام قالب بزنم.تصاویر را ببین .البته جسارت نباشه ها فقط پیشنهاد بود.

75778

75776
75777

NitroPlus
سه شنبه 05 مهر 1390, 16:55 عصر
من حقیقتش برعکس شما سعی کردم سایت را طراحی کنم و قالب و پوسته سایت و نرم افزار را هم طراحی کنم و از زبان وی بی برای مدیریت اطلاعات استفاده کردم برعکس اینکه بخوام قالب بزنم.تصاویر را ببین .البته جسارت نباشه ها فقط پیشنهاد بود.

75778

75776
75777
Black_Strom عزیز واقعاً کف کردم! :کف:
من می خوام یه مسنجر بنویسم این کار شما رو هم دیدم خوشم اومد ازتون دعوت می کنم بیاین تو گروه ما تا باهم بسازیمش
آدرس تاپیک:
http://barnamenevis.org/showthread.php?306816-%D9%85%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B1-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C
راستی با چه ورژنی نوشیش؟
ممنون

Black_Strom
چهارشنبه 06 مهر 1390, 05:03 صبح
من عشق vb6 هستم . اینکه بعضی ها ادعا می کنند ربان هرچه به روز تر باشه کلاسش بیشتره حرف پرتی هست اصل اینه که تسلط پیدا کنی روی یک زبان و تا جایی ادامه بدی که بتونی اونچه که می خوای طراحی کنی .

NitroPlus
چهارشنبه 06 مهر 1390, 08:54 صبح
من عشق vb6 هستم . اینکه بعضی ها ادعا می کنند ربان هرچه به روز تر باشه کلاسش بیشتره حرف پرتی هست اصل اینه که تسلط پیدا کنی روی یک زبان و تا جایی ادامه بدی که بتونی اونچه که می خوای طراحی کنی .
ممنون از لطفت
اما در مورد موضوع:
جناب arash1377 گرامی این تالار مخصوص زبان ویژوال استویو 2000 یا VB6 هست نه وب شما این بحث رو تو تالار طراحی وب مطرح کن حتماً نتیجه بهتری می گیری! البته اگه می خوای قالب ساز طراحی کنی که اون بحثش جداس منم تجربه این کار رو دارم یه برنامه هم نوشتم
اینم آدرس وبلاگش:
http://www.themeha.blogfa.com/

setroyd
پنج شنبه 07 مهر 1390, 00:29 صبح
سلام به دوستمون قابل توجه همه کسانیکه این علاقه رو دارن باید بگم به تنهایی با vb6 قادر به ساخت برنامه ی دوستمون نیستید حداقل باید یکم به کد نویسی در نت وارد باشید من بازم تاکید میکنم اگر NitroPlus (http://barnamenevis.org/member.php?195610-NitroPlus) علاقه به نت دارید مثل اون تاپیک موتور جوستجوگر و ..... برو رو C# این پیشنهاد منه من vb رو فقط و فقط در زمینه ی system programing قبول دارم اونم به دلیل اینکه را دست هست کلا نمیندازم رو C++ نمیگم vb6 در زمینه ی نت فلج هست نه !! ولی شما فکر کن وقتی میخوای ریاضی یاد بگیری نمیری پیش یه معلم زبان فارسی یا .... بلکه میری پیش کسی که میدونی میتونه به ساده ترین شکل کارتو راه بندازه امیدوارم متوجه منظورم شده باشی .

Black_Strom
پنج شنبه 07 مهر 1390, 10:30 صبح
به هر حال اقای setroyed جان حرف منم اینه ، برنامه نویس کسیه که زبانی را که یاد میگیره تسلط پیدا کنه وگرنه چه معنی داره ادم 2 سال یه زبان یاد بگیره بعد 1 سال دیگه بره یه زبان دیگه و همین طور ....
-------------------------------
یک بار دیگه یاد آوری میکنم هدف از یادگیری زبان های برنامه نویسی این نیست که قابلیت های یک زبان 2999 را پیدا کنیم و نصب کنیم حالشا ببریم.
من خودم با اینکه 15 ساله vb6 کار میکنم و تمامی زبان های جدید و قدیم را دور زدم متوجه شدم اگه نرم افزاری میخوای طراحی کنی هدفتا بزار روی تسلط روی کدنویسی اون محیط وگرنه چه برنامه نویسی هست اون کسی که چون نمیتونه فلان کار را توی مثلا c# انجام بده بره سراغ مثلا delphi مشکل از زبان c# هست یا مهارتهایی که خود شخص تا اون حد یادگرفته ؟!!!
------------------------------------------------
البته نمیگم زبان های جدید امکاناتی ندارن نه اصلا !!!
اما باید هدف تسلط بر محیط و زبان برنامه نویسی اون محیط باشه.
امیدوارم مثلا فردا setroyed جان شما تا با یک مشکلی برخورد کردید زبان کد نویسی را عوض نکنید که این را من از خیلی از افراد دیدم
-----------------------------------------------
الان دعوا میشه !!! :قهقهه: