PDA

View Full Version : مشکل در تابع sqlexe در windows 7

salamfna
یک شنبه 03 مهر 1390, 09:30 صبح
با سلام خدمت همه دوستان
من در دستور sqlexe هنگامی که میخواهم رکورد جدیدی را insert کنم اگر تعداد متغیرها از 16 عدد بیشتر باشد خطا میدهد. خواهشمند است راهنمایی فرمائید.
( " (...,2 SQLEXEC(m.lnConn, "INSERT INTO JOBS (field1,field2,...) VALUES (var1,var

gh_khajehzade
یک شنبه 03 مهر 1390, 12:11 عصر
لطفا چه نوع پيام خطايي ميده؟

salamfna
دوشنبه 04 مهر 1390, 09:35 صبح
با سلام
command contains unrecognized phrase/keyword

gh_khajehzade
دوشنبه 04 مهر 1390, 14:29 عصر
ظاهرا يك كاراكتر غير منطقي تو فرمانت هست يك بار ديگه فرمان رو چك كن اگه نتيجه نگرفتي عين خط فرمان رو بفرست

salamfna
دوشنبه 04 مهر 1390, 18:34 عصر
با سلام

a_cod=N
b_cod=N
c_cod=N
d_cod=N
D_NAM=C
X_COD=C
A_QTY=N
L_T1=N
L_T2=N
A_COUN=C
A_SAKH=C
A_ZAR=C
C_PIC=C
A_DES=C
TODAY=C
A_TIM=C
PPL=N
SQLEXEC(gnConnHandle,"INSERT INTO machin (cod_go,cod_ws,cod_mg,cod,nam,cod_ma,qty,l_t_pp,L_ T_GO,COUNTRY,SAL_SAKH,ZARFIYAT,PIC_COD,DES,DATE_SO ,TIME_SO,plp) values

?a_cod,?b_cod,?c_cod,?d_cod,?d_nam,?x_cod,?a_qty,? l_t1,?l_t2,?A_COUN,?A_SAKH,?A_ZAR,?C_PIC,?A_DES,?T ODAY,?a_tim,?ppL)")

binyaz2003
سه شنبه 05 مهر 1390, 06:07 صبح
از علامت کد # استفاده کنید و کدتان را در آن قرار دهید تا خوانا باشد.

salamfna
سه شنبه 05 مهر 1390, 12:13 عصر
SQLEXEC(gnConnHandle,"INSERT INTO machin (cod_go,cod_ws,cod_mg,cod,nam,cod_ma,qty,l_t_pp,l_ t_go,COUNTRY,SAL_SAKH,ZARFIYAT,PIC_COD,DES,DATE_SO ,TIME_SO,plp) values (?a_cod,?b_cod,?c_cod,?d_cod,?d_nam,?x_cod,?a_qty, ?l_t1,?l_t2,?A_COUN,?A_SAKH,?A_ZAR,?C_PIC,?A_DES,? TODAY,?a_tim,?plp)")

salamfna
سه شنبه 05 مهر 1390, 12:19 عصر
با سلام
وقتی اسم فیلدها را تغییر میدهم مشکل برطرف میشود

gh_khajehzade
سه شنبه 05 مهر 1390, 15:08 عصر
چون طول فرمانت زيادتراز حدشده اين مشكل پيش آمده.قبل از value در فرمان يك ; بذار وادامه فرمان رو (از value به بعد)به خط بعد منتقل كن.البته چندتا فضاي خالي اضافي هم ظاهرا تو فرمانت هست.ولي علت اصلي همون طولاني بودن فرمان هست.

salamfna
سه شنبه 05 مهر 1390, 17:28 عصر
اين كار را انجام دادم ولي باز همان پيغام را ميدهد

salamfna
سه شنبه 05 مهر 1390, 17:44 عصر
با سلام
نام فيلدهاي L_t_go و l_t_pp را عوض كردم در ست شد . فكر ميكنم همان حرف شما درست باشد البته با روشي كه گفتيد باز خطا داد. به هر حال از لطفي كه به من نموديد متشكرم . موفق باشيد