PDA

View Full Version : چند مشکل در کار با CodeJock 15.1

ASedJavad
چهارشنبه 06 مهر 1390, 23:19 عصر
سلام

چند وقتیه چند تا سوال تو قسمت http://barnamenevis.org/showthread.php?187072-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-CodeJock گذاشتم ولی کسی پیدا نشده جواب بده.
من هم احتمال دادم کسی اون قسمت رو اصلا چک نمیکنه تا بخواد به سوالاش جواب بده.
بر همین اساس هرچند میدونم کار خوبی نیست :اشتباه:، تصمیم گرفتم سوالامو اینجا تکرار کنم. (البته به اضافه چندتا سوال اضافه تر)
در کل شرمنده!:خجالت:

1-وقتی از ribbon استفاده میکنیم، راهی هست که نوار منو رو حذف کرد مثلا یه چیزی بشه مثل opera یا firefox یا ... (مثل عکس زیر)

75974

2- وقتی با استفاده از skinframework به فرم skin میدیم،گزینه های desktop/properties/appaarance مثل فونت تایتل بار، اندازه منوبار، عرض اسکرولبار و ... رو فرممون اثر نمیکنه. درسته؟
(تو سیستم من که اینجوریه تو سیستم شما هم همیجوره؟)

3-چطوری میتونم dockingPane رو rightToLeft کنم؟ یعنی تو کاپشن هر پنجره، ضربدر بیاد سمت چپ، عنوانش بره سمت راست؟

4-وقتی از docking pane استفاده میکنیم، چطوری میشه مختصات (left, top, width, height) یک pane خاص رو بدست اورد؟
ظاهرا متد GetClintRect فقط مختصات قسمت اصلی رو برمیگردونه نه تک تک pane ها. درسته؟

5-من تو فرمم یه richtextbox گذشتم
خاصیت DisableNoScroll اون رو true و خاصیت ScrollBars اون رو هم به 2-rtfVertical ست کردم.
حالا وقتی به فرمم اسکین میدم،
حتی اگه richtextbox خالی هم باشه، باز هم اسکرولش فعاله.
به نظر شما مشکل از کجاست؟

6- من تو یکی از فرمام از یک imageManager استفاده کردم
و یکی از آیکن های درون اون رو به یکی از دکمه های statusbar اختصاص دادم
حالا میخواستم ببینم چطوری میشه وقتی مثلا اون دکمه statusbar فشار داده شد، آیکنش حالت Checked یا hot یا ... رو بگیره؟؟

setroyd
پنج شنبه 07 مهر 1390, 00:44 صبح
دوست عزیز اینجا جوابتو دیر میگیری ولی اگه به فکر طراحی زیبایی هستی سعی کن از ocx های متعدد کمک بگیری تا از یک ocx محدود و خاص مثل codejock . مثل alpha image control و jc button و ...........

ASedJavad
یک شنبه 10 مهر 1390, 12:28 عصر
ضاهرا حق با شماست!!!!!