PDA

View Full Version : سوال: آیا این فایل اضافه است؟

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 07 مهر 1390, 11:14 صبح
سلام خدمت همه دوستان
من برای ساخت ستاپ از امکانات خود ویژوال استودیو استفاده می کنم. برای یکی از برنامه هام یه ستاپ ساختم اما بعد از نصب برنامه یک فایل با پسوند suo در مسیر نصب ایجاد شده در صورتی که من فقط primary output رو انتخاب کردم. حالا به نظر شما این فایل اضافه است؟ نکته ای که ممکنه مرتبط باشه اینه که من درون برنامه با رجیستری کار کردم.
با تشکر

mehdi.mousavi
پنج شنبه 07 مهر 1390, 12:54 عصر
سلام خدمت همه دوستان من برای ساخت ستاپ از امکانات خود ویژوال استودیو استفاده می کنم. برای یکی از برنامه هام یه ستاپ ساختم اما بعد از نصب برنامه یک فایل با پسوند suo در مسیر نصب ایجاد شده در صورتی که من فقط primary output رو انتخاب کردم. حالا به نظر شما این فایل اضافه است؟ نکته ای که ممکنه مرتبط باشه اینه که من درون برنامه با رجیستری کار کردم. با تشکر

سلام.
suo مخفف Solution User Options هستش و فایلی است که User Preferences رو هنگام ذخیره یک Solution در خودش (بصورت Compound) نگهداری میکنه.
بنابراین، بله! این فایل رو نباید در برنامه نصاب خودتون قرار بدید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد فایل های SUO به این آدرس (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb165909%28v=VS.100%29.aspx) رجوع کنید).

موفق باشید.