PDA

View Full Version : پرکردن جداول تامین اجتماعی از داخل برنامه vb با فونت ایران سیستم

armangara
پنج شنبه 07 مهر 1390, 12:35 عصر
سلام دوستان
من میخوام فایل بیمه تامین اجتماعی رو تو برنامه خودم پر کنم و دیتابیس خالی تامین اجتماعی رو با استفاده از اطلاعات دیتابیس خودم تو برنامه ام پر میکنم برای نتامین اجتماعی بردم گفتن درست است فقط فونت ما ایران سیستم هست و باید با ایران سیستم باشه
حالا من چطوری موقع پرکردن جداول این فونت رو در نظر بگیرم؟

M.KH-SH
پنج شنبه 07 مهر 1390, 12:48 عصر
این فونت زمانی که از اطلاعات یک نفر پرینت بگیری به کار مییاد.

اگه غیر از اینه لطفا راهنمایی کنین که یک مطلب بیشتر یاد بگیرم.

sh2007
پنج شنبه 07 مهر 1390, 18:23 عصر
فکر نکنم توی این تایپیک به نتیجه ای برسی چ.ن مسئله دقیقا کار کانورت رو انجام می دهد . کسی در این خصوص راهنمائی درستی نکرده

armangara
جمعه 08 مهر 1390, 17:30 عصر
اگه برنامه تامین اجتماعی رو دیده باشید. بانکی داره که اطلاعات کارگاه و کارمندان رو وارد می کنیم و در پایان ماه لیست بیمه رو در قالب یه فیال dbf که دیتابیس فاکس پرو هست تهیه کرده و همین فایل رو به اداره ببیمه تحویل میدهیم. ما میخواهیم که از داخل برنامه خودمون که اطلاعات کارمندان هست لیست بیمه را تهیه کنیم که نخواهیم هر ماه دوباره کاری کنیم و اطلاعات را در 2 جا وارد و محاسبه کنیم. من در داخل برنامه که به زبان وی بی هست این جداولی که باید به بیمه ارائه شود را پر کردم و درست و مشکلی نداره و نمایش می دهد . اما موقعی که برای بیمه بردم گفتن که اطلاعات درست است اما فونتش مشکل داره و باید فونت ایران سیستم باشد.حالا من نمی دونم که چطوری فونت رو باید به جدول یه دیتابیس اختصاص داد؟

M.KH-SH
جمعه 08 مهر 1390, 18:28 عصر
از دیتا داری پرینت میگیری؟؟؟؟
اونو تو دیتا گیرید ویو میزاری برای پرینت ؟؟

اگه این کار رو میکنی خود فونت گیرود رو تغییر بده ولی باز اگه رو بانک هست بهتره تو تالار sql بری و بپورسی