PDA

View Full Version : جمع کلی بدهی در برنامه

saeed1162
شنبه 09 مهر 1390, 02:00 صبح
با سلام من این مشکلو نتونستم حل کنم از اساتید محترم کمک می خوام و پیشا پیش از اینکه زحمت میکشید کمال تشکر را دارم
در قسمت کوئری میخوام جمع کل بدهی هر مشترک برای محاسبات دیگه داده شود در برنامه جمع بدهی هر مشترک برای هر دوره داده میشود اما من کل دوره ها را میخوام
این هم لینک

Abbas Amiri
یک شنبه 10 مهر 1390, 00:35 صبح
در قسمت گزارش می توانید خصوصیت Runing Sum فیلد قابل پرداخت را به Over Group تغییر دهید تا هردوره به قبلی اضافه شود .
درضمن طراحی کوئری شمابهینه نیست.

saeed1162
یک شنبه 10 مهر 1390, 22:50 عصر
:چشمک:
در قسمت گزارش می توانید خصوصیت Runing Sum فیلد قابل پرداخت را به Over Group تغییر دهید تا هردوره به قبلی اضافه شود .
درضمن طراحی کوئری شمابهینه نیست.
آقا عباس از راهنمایی شما تشکر لطف می کنی مشکل بهینه نبودن کوئری منو بگید آخه من حرفه ای نیستم خیلی خیلی ممنون در ضمن من کل بدهیو داخل قسمت صورت حساب می خوام .

Abbas Amiri
یک شنبه 10 مهر 1390, 23:05 عصر
منظورتون کل بدهی تمام مشترکین است؟

saeed1162
دوشنبه 11 مهر 1390, 16:16 عصر
نه هر مشترک در کل دوره ها

saeed1162
پنج شنبه 14 مهر 1390, 18:52 عصر
تو رو خدا یکی جواب منو بده بدجوری گیر خوردم

Abbas Amiri
پنج شنبه 14 مهر 1390, 23:09 عصر
یک سوال دیگه برای محاسبه آب بها کل مصرف در نرخ بها ضرب می شود یا اینکه طبقه طبقه مازادها در نرخ ضرب می شوند؟

Abbas Amiri
پنج شنبه 14 مهر 1390, 23:24 عصر
برای جمع کل بدهی هرکدام از مشترکین میتوانی یک کوئری ایجاد کنی و در حالت SQL view عبارت زیر راکپی کن:
SELECT [gherat Query].no_eshtrak, Sum([gherat Query].ghabel_pardakhti) AS SumOfghabel_pardakhti
FROM [gherat Query]
GROUP BY [gherat Query].no_eshtrak;

وان را به اسم دلخواه ذخیره کن

saeed1162
شنبه 23 مهر 1390, 10:15 صبح
برای جمع کل بدهی هرکدام از مشترکین میتوانی یک کوئری ایجاد کنی و در حالت SQL view عبارت زیر راکپی کن:
SELECT [gherat Query].no_eshtrak, Sum([gherat Query].ghabel_pardakhti) AS SumOfghabel_pardakhti
FROM [gherat Query]
GROUP BY [gherat Query].no_eshtrak;

وان را به اسم دلخواه ذخیره کن
با تشکر طریقه استفاده این کوئری را در کوئری دیگه را بگید چونکه من این جمع بدهی را برای استفاده در فیلد ghabel pardakht میخام که از نظر من جواب نداد

Abbas Amiri
یک شنبه 24 مهر 1390, 18:56 عصر
راحتترین راه ذخیره کردن آن وسپس استفاده ازآن درست مثل Table ها