PDA

View Full Version : Ribbon

پوریا_م
شنبه 09 مهر 1390, 22:08 عصر
با سلام
لطفا اگر برای دوستان مقدور هست یک نمونه برنامه از کامپوننت ریبون دلفی 2010 که امکانات و قابلیت های ریبون رو نشون بده قرار بدن.
با تشکر.

fahimi
شنبه 09 مهر 1390, 22:40 عصر
با یک جستجو ساده ، نمونه سورس و توضحیات را میتوانی پیدا کنی .موفق باشی

BORHAN TEC
شنبه 09 مهر 1390, 22:55 عصر
برای کسب اطلاعات جامع در مورد Ribbon بهتر است که به کتاب Delphi 2009 Handbook مراجعه کنید.

vcldeveloper
یک شنبه 10 مهر 1390, 00:43 صبح
لطفا اگر برای دوستان مقدور هست یک نمونه برنامه از کامپوننت ریبون دلفی 2010 که امکانات و قابلیت های ریبون رو نشون بده قرار بدن.
به همراه دلفی تعدادی نمونه کد به عنوان Demo هم نصب میشه. از جمله این دمو ها یک پروژه ساده با استفاده از Ribbon هست که محیط WordPad ویندوز رو شبیه سازی کرده. همون رو می تونید استفاده کنید.

پوریا_م
دوشنبه 11 مهر 1390, 08:10 صبح
به همراه دلفی تعدادی نمونه کد به عنوان Demo هم نصب میشه. از جمله این دمو ها یک پروژه ساده با استفاده از Ribbon هست که محیط WordPad ویندوز رو شبیه سازی کرده. همون رو می تونید استفاده کنید.

من این دمو رو پیدا نکردم! من دلفی 2010 دارم ولی توی پوشه محل نصبش رو گشتم ولی این دمو رو نداشتم!!!

vcldeveloper
دوشنبه 11 مهر 1390, 22:10 عصر
من این دمو رو پیدا نکردم! من دلفی 2010 دارم ولی توی پوشه محل نصبش رو گشتم ولی این دمو رو نداشتم!!!
دمو ها در پوشه Documents شما نصب میشند. آدرس دقیق اون دموی Ribbon برای دلفی 2010 این هست:

<Your User Profile>\Documents\RAD Studio\7.0\Demos\DelphiWin32\VCLWin32\RibbonContro ls\Ribbon Demo
به جای Your User Profile، آدرس پوشه کاربری خودتون در ویندوز را قرار بدید.